Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. mája 2020

Rušeň zachytil chlapca na kolobežke, na priecestí bez závor išiel na červenú (foto)Hrozivo vyzerajúca nehoda sa stala v Horných Krškanoch. Od tragédie ju delil len krôčik. Ako informovala nitrianska krajská polícia, osemročný chlapec sa pustil na kolobežke dolu kopcom Zlievarenskou ulicou, ...Zdieľať
100548306_681013332443674_742170082460827648_o 676x423 25.5.2020 (Webnoviny.sk) - Hrozivo vyzerajúca nehoda sa stala v Horných Krškanoch. Od tragédie ju delil len krôčik. Ako informovala nitrianska krajská polícia, osemročný chlapec sa pustil na kolobežke dolu kopcom Zlievarenskou ulicou, ktorú pretína železničné priecestie bez závor.


Dieťa zrejme nerešpektovalo signalizačné zariadenie a v domnení, že to stihne, preletelo cez koľajnice. Rušeň zachytil kolobežku a dieťa spadlo a zranilo si nohy. Polícia upozorňuje rodičov, aby svoje deti nenechávali bez dozoru. Každý rok totiž príde v dôsledku neopatrnosti k tragédiám, ktorým by bolo možné predísť.


Zdroj: Webnoviny.sk - Rušeň zachytil chlapca na kolobežke, na priecestí bez závor išiel na červenú (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Grécko zachraňuje turistickú sezónu, otvára reštaurácie a obnovuje dopravu na ostrovy
<< predchádzajúci článok
Američania vydali zákaz cestovania z Brazílie do USA, dôvodom je koronavírus

Rušeň zachytil chlapca na kolobežke, na priecestí bez závor išiel na červenú (foto) - diskusné fórum čitateľov