Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

23. júna 2022

Rusi prišli na juhu Ukrajiny o desiatky vojakov a muničné sklady, pokračuje aj špeciálna operácia na Haďom ostroveRuská armáda prišla v priebehu stredy na juhu Ukrajiny o 20 vojakov i dva muničné sklady v Chersonskej oblasti ovládanej Ruskom. Ukrajinské ozbrojené sily na Facebooku informovali, že nepriateľovi zničili i ...Zdieľať
russia_ukraine_war_06311 cde1f59369b24b64a6a6764fe79fd1df 676x451 23.6.2022 (Webnoviny.sk) - Ruská armáda prišla v priebehu stredy na juhu Ukrajiny o 20 vojakov i dva muničné sklady v Chersonskej oblasti ovládanej Ruskom. Ukrajinské ozbrojené sily na Facebooku informovali, že nepriateľovi zničili i časť vybavenia vrátane samohybnej húfnice a štyroch vojenských vozidiel.

Viac o téme: Vojna na UkrajinePodľa Ukrajincov ruské sily dvakrát zaútočili na Odeskú oblasť, no obe rakety zničili nad morom jednotky protivzdušnej obrany. Ukrajinská armáda tiež tvrdí, že pokračuje operácia na zničenie nepriateľských síl na strategickom Haďom ostrove v Čiernom mori.Zdroj: Webnoviny.sk - Rusi prišli na juhu Ukrajiny o desiatky vojakov a muničné sklady, pokračuje aj špeciálna operácia na Haďom ostrove © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Fico očakáva ďalší vážny útok s cieľom dostať jeho a Kaliňáka za mreže (video)
<< predchádzajúci článok
Lídri Európskej únie rokujú o kandidatúre Ukrajiny, podľa Michela ide o rozhodujúci moment