Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

24. apríla 2024

Ruské útoky dronmi spôsobili požiare energetických zariadení v Smolenskej oblasti (video)V energetických zariadeniach v ruskej Smolenskej oblasti vypukli požiare po tom, čo podľa tamojšieho gubernátora Ukrajina zaútočila dronmi. Vasilij Anochin povedal, že cieľom útoku sa stali „civilné palivové ...Zdieľať
gl53shdxsaeuqmd e1713943050858 676x468 24.4.2024 (SITA.sk) - V energetických zariadeniach v ruskej Smolenskej oblasti vypukli požiare po tom, čo podľa tamojšieho gubernátora Ukrajina zaútočila dronmi. Vasilij Anochin povedal, že cieľom útoku sa stali „civilné palivové a energetické zariadenia“. Informuje o tom spravodajský portál Sky News.

Viac o téme: Vojna na UkrajineĎalší útok dronom vyvolal evakuáciu v častiach Lipeckej oblasti na juhozápade Ruska. Oblastný gubernátor Igor Artamonov povedal, že dron spadol do priemyselnej zóny. Nespôsobil zranenia, ale obyvateľov z okolia z preventívnych dôvodov evakuovali. O tom, či vznikli nejaké škody a čo sa stalo terčom, neuviedol.

Zdroj: SITA.sk - Ruské útoky dronmi spôsobili požiare energetických zariadení v Smolenskej oblasti (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poslanci otvorili rokovací deň 12. schôdze rozpravou k novele zákona o neziskových organizáciách
<< predchádzajúci článok
Stiahni si aplikáciu Try Galaxy a vyskúšaj si simuláciu najnovšieho smartfónu od Samsungu