Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

26. marca 2020

Rusko zastavuje všetky medzinárodné lety, výnimku majú len občania vracajúci sa domovRusko pre pandémiu nového koronavírusu od piatka pozastaví všetky medzinárodné lety. Nariadenie sa však nebude týkať letov, ktoré privezú ruských občanov z cudziny. Na svojej ...Zdieľať
virus_outbreak_russia_italy_48757 40b0a670c968498c8c5bef0133c6b38c 676x445 26.3.2020  - Rusko pre pandémiu nového koronavírusu od piatka pozastaví všetky medzinárodné lety. Nariadenie sa však nebude týkať letov, ktoré privezú ruských občanov z cudziny. Na svojej webstránke o tom informovala vláda. Už skôr ruské úrady obmedzili leteckú dopravu na pravidelné lety do svetových hlavných miest a na charterové lety.

Viac o téme: KoronavírusNové opatrenie vláda prijala v čase, keď v Rusku počet prípadov nákazy novým koronavírusom rapídne rastie. Ruské úrady v stredu oznámili, že evidujú 658 prípadov nákazy. Od predošlého dňa pritom zaznamenali 163 nových prípadov. Ako poukazuje agentúra AP, v porovnaní s predošlými dňami je to značne vyšší denný nárast.


Zdroj: Webnoviny.sk - Rusko zastavuje všetky medzinárodné lety, výnimku majú len občania vracajúci sa domov © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Siedmi lekári z Púchova koronavírus nemajú, ale zostávajú v karanténe a neordinujú
<< predchádzajúci článok
Koronavírus: Na Slovensku máme 227 prípadov, Matovič sa dohodol so súkromníkmi a chce testovať 3000 ľudí denne (online)

Rusko zastavuje všetky medzinárodné lety, výnimku majú len občania vracajúci sa domov - diskusné fórum čitateľov