Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2016

Ryby - ročný horoskop na rok 2016Ryby - Horoskopy na rok 2016 Vám prezradia, aký bude nový rok 2016 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2016 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
«Horoskop na rok 2015 - Ryby (21.2.-20.3.)

Práca
 

Niektorí ľudia v znamení rýb sa môže v začiatku roka rozhodnúť ísť inou cestou vo svojej profesii a skúsia zamestnávateľa, ktorý by viac zodpovedal jej predstavám. Priebeh roka praje novým výzvam a ideálom uplatnenia sa pracovníkov a študentov na trhu práce. Získajú väčší rozhľad a dôveru vo svoje vlastné schopnosti. Vylepšíte si komunikačné a jazykové zručnosti a stanete sa vyhľadávaným odborníkom. Živnostníci, ktorí dlho nosia v hlave plán pre oživenie vlastnej činnosti, môžu ho začať v júni realizovať.
 

Vzťahy
 

Ten, kto sa rozišiel so svojím partnerom v minulom roku, tento rok začne proces  obnovenia dôvery a niekedy budete zvažovať medzi dvoma potencionálnymi partnermi. Ryby, ktoré sú v záväznom vzťahu, nájdu v máji v spoločnosti svojho partnera pokoj a útechu v jeho náručí. Bude to obdobie veľkej intimity a spoluúčasti so svojím partnerom. V septembri a koncom roka zvážte, či sa vám oplatí nejakým dobrodružstvom ohroziť trvalý vzťah, túto dobu pochybností bude treba prejsť s rozvahou a chladnou hlavou.
 

Peniaze
 

O vaše finančné záležitosti sa bude treba starať v tomto roku s väčším dôrazom, aby sa zabránilo zbytočným nákladom a plytvaniu. Niekto môže mať zase opačné problémy, že mu peniaze nebudú vychádzať na mesačnú spotrebu podľa vlastných predstáv, v oboch prípadoch bude dobré viesť rozpis nákladov a výdajov, alebo požiadať o radu finančného odborníka. Ako pozitívne pre náhly prísun peňazí sa javí september, kedy to môžete skúsiť aj s lotérií.
 

Zdravie
 

Tento rok vám z hľadiska zdravia ponúka všetko, čo si budete priať, je treba len  u tej myšlienky zotrvať. Zaznamenáte vzpruhu, zosilnenie a odhodlanie niečo pre svoje zdravie urobiť, v niektorých prípadoch aj vyliečenie. Rozhodne to skúste s cvičením jogy, pilatesu alebo inou činnosťou, ktorá pomáha vyvážiť duševné, fyzický  a emocionálny stav.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop

»

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Baran - ročný horoskop na rok 2016
<< predchádzajúci článok
Vodnár - ročný horoskop na rok 2016

Ryby - ročný horoskop na rok 2016 - diskusné fórum čitateľov