Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2016

Baran - ročný horoskop na rok 2016Baran - Horoskopy na rok 2016 Vám prezradia, aký bude nový rok 2016 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2016 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
«Horoskop na rok 2015  - Baran (21.3.-20.4)

Práca

Po minulom roku plnom pracovného úsilia, nastáva pre barany pokojnejšie obdobie, kedy bude čas aj na relaxáciu. Začiatok roka vám poskytne úspešný reštart v pracovnej činnosti, keď sa dostaví uznanie za vašu prácu. Koncom januára vás možno prekvapí trochu rýchly spád vecí, kedy si budete musieť zvykať na nové nariadenia. Uprostred mája sa dostaví vytúžené ocenenie, rovnako tak študenti, ktorým sa podarí dohodnúť si skúšky na toto obdobie, môžu očakávať len úspechy.
 

Vzťahy

Začiatkom roka môže na vašu lásku padnúť tieseň, ale už vo februári venuša priaznivo ožiarená Jupiterom prinesie pozitívny dopad a mnoho hrejivého do vášho života. V tomto roku budú konsolidované vzťahy s priateľmi, budete vychutnávať pestrejší a bohatší spoločenský život. Tí ktorí mali problémy doteraz vo vzťahu, tak budú očarení tou náhlou zmenou v porozumení a upevnení partnerstva. Ten, kto ešte len čaká na svoju hviezdu, určite vyjde nad obzor, pokiaľ sa naladí na túto cestu hľadania a stretnú svoj vysnívaný náprotivok. V auguste a septembri môže prísť prechodné citové ochladenie a pocity odcudzenia, je však na každom, ako sa s tým dokáže vysporiadať.
 

Peniaze

Vaše financie si udržujú mierny vzostup aj v tomto roku. Začiatkom roka budete mať síce hlbšie do peňaženky, ale zmení sa to vo februári, kedy vám môžu zvýšiť plat alebo si rozšírite zdroje príjmov alebo u podnikateľov otvorením nového odboru činnosti. Vo štvrtom mesiaci bude vhodné niekam investovať alebo nájsť výhodné sporenie. V polovici mája sa na vás môže usmiať šťastie, prichádzajú financie odkiaľ by ste to vôbec nečakali. Zvyšok roka bude vhodné rozumne hospodáriť s peniazmi, pretože by sa mohli rozkotúľať na rôzne strany.
 

Zdravie

Prechod na nový rok prežijete v aktívnej forme, pravdepodobne na horách alebo vo vzdialených destináciách sveta. V januári sa vyvarujte náhlym úrazom hlavy alebo migrénam, ktoré môžu obťažovať. V marci si doprajte liečivé kúpele alebo plávanie, telo to bude samo žiadať. Obdobie od mája až do októbra máte perfektnú zdravotnú kondíciu, môžete zdolávať všetky dobrodružstvá. V decembri zbytočne neriskujte a vo všetkých rozletoch radšej pribrzdite v odhodlaní.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop

»

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ornitológovia odporúčajú na Silvestra miesto pyrotechniky prskavky a s
<< predchádzajúci článok
Ryby - ročný horoskop na rok 2016

Baran - ročný horoskop na rok 2016 - diskusné fórum čitateľov