Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2016

Vodnár - ročný horoskop na rok 2016Vodnár - Horoskopy na rok 2016 Vám prezradia, aký bude nový rok 2016 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2016 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
«Horoskop na rok 2016  - Vodnár  (21.1.-20.2.)

Teraz nadišiel čas, aby ste dobyli svoje kariérne ciele, máte veľa kreativity a nemali by ste ňou plytvať. Vo februári vďaka usilovnosti a vytrvalosti si zaslúžite odmeny, pracovné šťastie vás bude v tomto roku sprevádzať často. V máji a júni sa môžete cítiť unavene, spomaľte tempo, váš workoholizmus je nákazlivý. V lete bude krásna dovolenka spojená so zvýšením mzdy a ďalších výhod, v tomto období sa bude dariť taktiež podnikateľom, ktorí znásobia svoje zisky. V októbri môžete získať väčší podiel na zodpovednosti v práci, čo môžu v decembri ťažko niesť spolupracovníci, s ktorými bude potrebné si upraviť vzťahy.
 

Vzťahy

Je možné, že na začiatku pocítite monotónnosť vo vzťahu, ale nemusíte sa báť, v tomto roku pocítite aj pravé emócie. Snažte sa niečím okoreniť vzťah a pozitívnych výsledkov sa dočkáte v marci a apríli. V priebehu leta prežijete šťastné chvíle z náklonnosti svojho partnera a pocitov naplnenie čítaním vašich prianí a predstáv. Dozrel tiež čas pre nezadaných, v priebehu roka hneď niekoľkokrát vaše rozhodnutie nájsť si stabilného partnera môže byť úspešné, napr. V januári, apríli, júni a októbri. Vychutnajte si stretávanie s novými ľuďmi a prežívajte nové skúsenosti.
 

Peniaze

Začiatkom roku podliehate nepremysleným stratám a ďalšie výdavky sa na vás valia. V máji to nepreháňajte s výdajmi na zábavu a strážte si peniaze, aby sa rýchlo nerozkotúľali. V priebehu leta neuzatvárajte žiadne zmluvy a nikomu nepožičiavajte peniaze. Tiež venujte zvýšenú pozornosť na krádeže, ktoré sa môžu týkať práve vás, kedy by ste mohli prísť nielen o peniaze, ale aj vecné predmety. Koniec roka sľubuje mierny finančný vzostup.
 

Zdravie

Cez januárové prechladnutie sa prehupnete do februára, kedy budete v sebe cítiť silu a odhodlanie. V máji môžete trpieť nervovou alebo emocionálny krízou, snažte sa zastávať konštruktívnu postoje, ktoré vám pomôžu udržať rovnováhu. Obdobie od leta do konca roka vaše zdravie zaznamená posilnenie a bude v peknom stave, avšak v zime si môžete naordinovať nejaký protistresový program.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop

»

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ryby - ročný horoskop na rok 2016
<< predchádzajúci článok
Billa Cosbyho prepustili na kauciu milión dolárov