04. júna 2010

RÝCHL. KANOISTIKA: Striebro pre Kmeťovú s Kohlovou

Slovenské reprezentantky v rýchlostnej kanoistike Ivana Kmeťová s Martinou Kohlovou obsadili na pretekoch III. kola Svetového ...

bez nazvu Zľava: Martina Kohlová a Ivana Kmeťová

DUISBURG 4. júna (WEBNOVINY) - Slovenské reprezentantky v rýchlostnej kanoistike Ivana Kmeťová s Martinou Kohlovou obsadili na pretekoch III. kola Svetového pohára v nemeckom Duisburgu v K2 žien na 200 m druhé miesto. Za víťaznou nemeckou dvojicou Silke Hörmannová, Conny Wassmuthová zaostali o 284 tisícin sekundy. Ivana Kmeťová ešte predtým štartovala vo finále K1 na tej istej trati. Dopádlovala do cieľa na šiestej pozícii. Z prvenstva sa rovnako tešila domáca Nemka Nicole Reinhardtová, ktorá bola o 1,076 s rýchlejšia.

Preteky SP pokračujú v sobotu, na programe je semifinále a finále na 1000 m a preteky štafiet. Ivana Kmeťová s Martinou Kohlovou sa predstavia vo finále K2 na tejto trati, kde sa prihlásilo iba šesť dvojíc.