Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

S Unionom na operáciu bedrového alebo kolenného kĺbu bez dlhého čakania a s nadštandardom zadarmo!Potrebujete operáciu bedrového alebo kolenného kĺbu? Či sa už táto diagnóza týka vás alebo vášho známeho, zdravotná poisťovňa Union v rámci unikátnej spolupráce Zdieľať
adobestock_355612801 676x451 28.7.2021 (Webnoviny.sk) - Potrebujete operáciu bedrového alebo kolenného kĺbu? Či sa už táto diagnóza týka vás alebo vášho známeho, zdravotná poisťovňa Union v rámci unikátnej spolupráce s Clinicou Orthopedicou dohodla 100% zľavu z poplatku za nadštandard pri tejto operácii. "To znamená, že za nula eur dostanete titánovú náhradu, budete bývať v izbe hotelového typu a zadarmo máte aj dve kontroly," vymenúva výhody Elena Májeková, riaditeľka sekcie zdravotného poistenia v ZP Union. Keďže Union je najmenšia zdravotná poisťovňa, dokáže vyrokovať pre svojich poistencov atraktívnejšie výhody ako veľké poisťovne. Bežný poplatok za nadštandard pri výmene kolenného alebo bedrového kĺbu je totiž aj 2 500 eur.


"Clinica Orthopedica v Bratislave je školiacim pracoviskom aj pre iných operatérov, nakoľko má vo svojej oblasti množstvo skúseností," hovorí Ing. Martin Kučera, riaditeľ kliniky. Asi najväčším pozitívom je však to, že svojich pacientov operuje priebežne. "Ak nemáte zdravotný problém, pre ktorý by ste museli operáciu odložiť až do jeho vyliečenia,  budete zoperovaný naozaj v krátkom čase. No a v závislosti od vášho zdravotného stavu budete hospitalizovaný 3-4 dni," pokračuje M.Kučera.

Po výmene kĺbu v Clinice orthopedice, má poistenec možnosť využiť aj intenzívny rehabilitačný pobyt s polovičnou zľavou. V cene rehabilitácie je zahrnuté:

 • ubytovanie hotelového typu (tv, wifi, wc na izbe)

 • cvičenie s fyzioterapeutom 3x za deň

 • kontrola a ošetrovanie operačnej rany

 • prevencia tromboembolických komplikácii

 • asistovaná pooperačná hygiena

 • nepretržitá starostlivosť

 • strava 5x denne a pitný režim

 • telocvičňa k dispozícii aj mimo časov na rehabilitáciu

 • káva a denná tlač

 • dohľad špecialistov z Clinica Orthopedica


 •  

Union zdravotnú poisťovňu nemusíte vopred o zľavu žiadať, ani vypĺňať žiadne papiere a dokonca ani čakať na schválenie.

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - S Unionom na operáciu bedrového alebo kolenného kĺbu bez dlhého čakania a s nadštandardom zadarmo! © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na protestoch pred parlamentom boli tajní americkí agenti, policajti vyvracajú ďalší hoax
<< predchádzajúci článok
Ministerstvo práce vyplatí odmeny zamestnancom sociálnych služieb, môžu si prilepšiť až o 500 eur

S Unionom na operáciu bedrového alebo kolenného kĺbu bez dlhého čakania a s nadštandardom zadarmo! - diskusné fórum čitateľov