Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. februára 2024

Šimkovičová tvrdí, že počas jej zahraničnej cesty „nevypili bar“, nenavštívili žiadne pláže ani obchodyMinisterka kultúry Martina Šimkovičová (nom. SNS) tvrdí, že počas jej zahraničnej cesty v Abú Zabí „nevypili bar", nenavštívili žiadne pláže ani obchody. Uviedla ...Zdieľať
65c36e445b744134074090 676x451 22.2.2024 (SITA.sk) - Ministerka kultúry Martina Šimkovičová (nom. SNS) tvrdí, že počas jej zahraničnej cesty v Abú Zabí „nevypili bar", nenavštívili žiadne pláže ani obchody. Uviedla to počas Hodiny otázok v pléne parlamentu s tým, že na takéto veci nemala čas.


Ministerka zároveň popiera, že by na pracovnej ceste bola šesť dní, ako to tvrdili poslanci opozície. Tvrdí, že v Abú Zabí strávili štyri dni čistého času, pričom konferencia trvala od utorka do štvrtku.

V piatok sme navštívili Louvre v Abu Dhabi, kde sme sa s riaditeľom dohodli na spolupráci, aby sme tam mohli vystavovať diela zo Slovenska," informovala.


Zdroj: SITA.sk - Šimkovičová tvrdí, že počas jej zahraničnej cesty „nevypili bar“, nenavštívili žiadne pláže ani obchody © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Koalícia vezme vymenovanie riaditeľa SIS do vlastných rúk, ak prezidentka nebude konať. Nie sme malé deti, povedal Fico
<< predchádzajúci článok
Dobrovoľníci zbierajú peniaze na 35 námorných dronov Sea Baby, prvý milión hrivien mali za šesť minút (video)