Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. októbra 2023

Sklenár s generálom Zmekom otvorili desiaty ročník veľtrhu obrannej a bezpečnostnej techniky IDEB (foto)Preletom leteckej techniky Ozbrojených síl (OS) SR odštartovali v poradí desiaty ročník Medzinárodného veľtrhu obrannej a bezpečnostnej techniky IDEB Defence & ...Zdieľať
651bda159c4e6392389053 676x451 3.10.2023 (SITA.sk) - Preletom leteckej techniky Ozbrojených síl (OS) SR odštartovali v poradí desiaty ročník Medzinárodného veľtrhu obrannej a bezpečnostnej techniky IDEB Defence & Security.

Otvorenie veľtrhu


Minister obrany Martin Sklenár spolu s náčelníkom Generálneho štábu OS SR Danielom Zmekom slávnostne prestrihli pásku a oficiálne tak otvorili priestory veľtrhu.


Ako informoval rezort obrany, veľtrh dlhodobo podporuje exportné príležitosti slovenského obranného priemyslu a otvára mu dvere k svetovým trhom. IDEB sa koná do 5. októbra v bratislavskej Inchebe.

Najnovšia technika


„Počas nasledujúcich dvoch dní bude mať laická i odborná verejnosť príležitosť oboznámiť sa aj s najnovšou technikou, ktorá je v ostatných rokoch zavádzaná v našich ozbrojených silách," priblížilo ministerstvo obrany.

Doplnilo, že súčasťou aj tohtoročného veľtrhu sú priemyselné podniky rezortu obrany, súkromné slovenské spoločnosti a tiež experti na problematiku obrany a bezpečnosti z a NATO.


Zdroj: SITA.sk - Sklenár s generálom Zmekom otvorili desiaty ročník veľtrhu obrannej a bezpečnostnej techniky IDEB (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pápež František navrhuje možnosť požehnať páry rovnakého pohlavia, hoci cirkev takéto vzťahy považuje za „objektívne hriešne“
<< predchádzajúci článok
Fico má síce v rukách najlepšie karty, ale Šimečka má po prvom kole neformálnych rozhovorov aj dobré správy