Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

15. januára 2021

Sociálna poisťovňa ušetrila na svojej prevádzke 46,5 milióna eur, úspešná bola aj pri vyplácaní dávokSociálna poisťovňa v minulom roku ušetrila na svojej prevádzke 46,5 milióna eur. Na piatkovej tlačovej besede to povedal minister práce a ...Zdieľať
socialna poistovna 1 676x451 15.1.2021 (Webnoviny.sk) - Sociálna poisťovňa v minulom roku ušetrila na svojej prevádzke 46,5 milióna eur. Na piatkovej tlačovej besede to povedal minister práce a sociálnych vecí Milan Krajniak (Sme rodina). "Túto sumu Sociálna poisťovňa vracia do vlastného rozpočtu," povedal.


Upozornil na to, že počas minulého roka zamestnanci poisťovne vyplatili o 40 percent dávok viac ako v roku 2019. Podieľalo sa na tom o pätinu menej zamestnancov, ktorí boli podľa ministra v karanténe alebo čerpali pandemické nemocenské dávky.

"Je to obrovský výkon, patrí za to veľké vďaka," povedal Krajniak.


Zdroj: Webnoviny.sk - Sociálna poisťovňa ušetrila na svojej prevádzke 46,5 milióna eur, úspešná bola aj pri vyplácaní dávok © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Registrácia vakcíny spoločnosti AstraZeneca je ohrozená. Štúdie nevychádzajú najlepšie.
<< predchádzajúci článok
Iniciatíva Za otvorenú justíciu nesúhlasí so spôsobom kritiky voči Mazákovi, zareagovala na list sudcov

Sociálna poisťovňa ušetrila na svojej prevádzke 46,5 milióna eur, úspešná bola aj pri vyplácaní dávok - diskusné fórum čitateľov