Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. apríla 2024

Staršia vodička v Starej Ľubovni zrazila na prechode 85-ročnú dôchodkyňu, následne jej auto ešte prešlo po nohe (foto)Hneď dvakrát zrazilo pri dopravnej nehode 85-ročnú chodkyňu jedno auto. Nehoda sa stala v stredu 27. marca podvečer na Okružnej ulici v Starej Ľubovni, keď 62-ročná vodička nedala na priechode pre chodcov prednosť ...Zdieľať
policia 676x458 2.4.2024 (SITA.sk) - Hneď dvakrát zrazilo pri dopravnej nehode 85-ročnú chodkyňu jedno auto. Nehoda sa stala v stredu 27. marca podvečer na Okružnej ulici v Starej Ľubovni, keď 62-ročná vodička nedala na priechode pre chodcov prednosť chodkyni prechádzajúcej cez vozovku a narazila do nej.


Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, chodkyňa pri nehode spadla na zem.

Vodička z auta okamžite vystúpila, no nezabezpečila si vozidlo proti pohybu a to pokračovalo v jazde a kolesom prešlo zrazenej chodkyni po nohe,“ uviedla Ligdayová.

Dôchodkyňa utrpela ťažký úraz, ktorý si vyžiada liečenie. Polícia začala voči 62-ročnej vodičke trestné stíhanie pre trestný činu ublíženia na zdraví.


Zdroj: SITA.sk - Staršia vodička v Starej Ľubovni zrazila na prechode 85-ročnú dôchodkyňu, následne jej auto ešte prešlo po nohe (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pellegrini: Dôležitá je spolupráca, prezident musí dokázať vládu pochváliť aj pokarhať (video)
<< predchádzajúci článok
Rakúsko zavádza intenzívnejšie kontroly v pohraničí, dôvodom je legalizácia marihuany v Nemecku