Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

27. februára 2020

Steven Spielberg odstúpil od filmu Indiana Jones 5, chce dať šancu mladým režiséromPiaty film o Indianovi Jonesovi nenakrúti americký režisér Steven Spielberg. V počiatočnom štádiu rokovaní o réžii očakávanej snímky je však filmár James Mangold, ktorý ...Zdieľať
film indiana_jones_5_78589 697c54a8153747e39969b3bf8251181a 676x512 27.2.2020 (Webnoviny.sk) - Piaty film o Indianovi Jonesovi nenakrúti americký režisér Steven Spielberg. V počiatočnom štádiu rokovaní o réžii očakávanej snímky je však filmár James Mangold, ktorý má na konte filmy ako Walk the Line (2005), Logan: Wolverine (2017) a Le Mans '66 (2019). Na svojej webstránke o tom informuje magazín The Hollywood Reporter.


Podľa nemenovaného zdroja blízkeho režisérovi sa Spielberg rozhodol odstúpiť od projektu ako režisér, aby dal priestor ďalšej generácii filmárov a tí posunuli populárnu sériu ďalej.

V piatom filme o dobrodruhovi a archeológovi Indianovi Jonesovi sa v hlavnej úlohe opäť predstaví Harrison Ford. Spielberg, ktorý nakrútil predošlé štyri filmy, by sa mal na novinke podieľať ako producent. Scenára sa ujme Jonathan Kasdan. Film by mal mať premiéru 9. júla 2021.


Zdroj: Webnoviny.sk - Steven Spielberg odstúpil od filmu Indiana Jones 5, chce dať šancu mladým režisérom © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hackeri sa dostali do zoznamu klientov firmy, ktorá zhromaždila miliardy fotografií zo sociálnych sietí
<< predchádzajúci článok
Svet pozná meno nového najstaršieho muža planéty, rekord drží aj vo Veľkej Británii

Steven Spielberg odstúpil od filmu Indiana Jones 5, chce dať šancu mladým režisérom - diskusné fórum čitateľov