Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. apríla 2019

Strana Šanca chce pomôcť k vytvoreniu alternatívy voči SmeruMimoparlamentná strana Šanca chce prispieť k spájaniu slušných stredo-pravých politických strán na Slovensku. Uzniesli sa na tom kandidáti celoslovenského kongresu strany, ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR/AP
Bratislava 15. apríla (TASR) - Mimoparlamentná strana Šanca chce prispieť k spájaniu slušných stredo–pravých politických strán na Slovensku. Uzniesli sa na tom kandidáti celoslovenského kongresu strany, ktorý sa konal v sobotu (13. 4.) v Banskej Bystrici.


"Úlohou nového vedenia Šance preto bude zo všetkých síl pomáhať v úsilí o spájanie osobností a strán s cieľom vytvorenia jasnej programovej a hodnotovej alternatívy voči Smeru," uviedol v tejto súvislosti Viliam Novotný, opätovne zvolený predseda strany.

Za podpredsedov Šance kandidáti zvolili viceprimátora Nitry Daniela Balka a poslanca mestského zastupiteľstva v Prešove Františka Oľhu.

"Delegáti kongresu schválili tiež program pre parlamentné voľby 2020 s názvom Zmeňme spolu Slovensko, ktorý je postavený na výraznom posilnení postavenia regiónov," informoval Novotný.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V centre Prievidze uviedli do prevádzky zapustené kontajnery
<< predchádzajúci článok
Analytici: Inflácia v marci prekvapila silným rastom

Strana Šanca chce pomôcť k vytvoreniu alternatívy voči Smeru - diskusné fórum čitateľov