Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

06. mája 2013

SuperStar 2013: Šafařík je bez priateľky, Mandzáková v SuperStar vypadlaPodľa porotcov speváckej šou nedisponuje Tereza Mandzáková toľkou charizmou ako zvyšní účinkujúci, v súťaži ju nezachránilo ani hlasovanie televíznych divákov a diváčok.Zdieľať
Tereza Mandzáková Zaľúbený pár SuperStaristov Tereza Mandzáková a Martin Šafařík sa po nedeľnom vyraďovaní rozdelil.


Stopku od divákov aj od poroty po kole milostných piesní totiž dostala Tereza Mandzáková.

„Ďakujem za podporu rodine, porote a všetkým ľuďom, s ktorými som zažila skvelých deväť týždňov môjho života,“ povedala Tereza po vyradení.

Podľa členov poroty jej v porovnaní s ostatnými spevákmi a speváčkami chýbala charizma a nevynikala ani spevácky. „Máš jednu smolu. Každý z účinkujúcich má vo svojom prejave či osobnosti viac silnejších stránok ako ty. Ty máš silné akurát to nádherné šelestové vibráto, ale to je všetko. Výrazovo si stále na jednom mieste,“ povedal Pavol Habera po jej druhom výkone večera.

„Pre mňa to bolo aj neisté a rozpačité, nezahviezdila si,“ doplnil Ondřej Soukup. Na Ewu Farnu zas jej prezentácia hitu Vráť mi tie hviezdyod Beáty Dubasovej pôsobila, ako keby spievala modelka a nie dobre vyzerajúca speváčka.

Počas siedmeho finálového prenosu bola porota mimoriadne prísna. Ani zvyčajne dobre predvedené výkony neocenila pozitívnym hodnotením, výnimkou bolo vystúpenie Martina Šafaříka. „Opäť sa potvrdilo, že nikto z vás nie je favorit a každý má svoj hviezdny večer, dnešok patril tebe. Zaspievať túto pesničku je veľmi ťažké, ale ty si to dal,“ povedal na margo pesničky od Justina Timberlakea porotca Pavol Habera.

„Nielenže vyzeráš super, ale aj falzety máš silné. Výborne odspievaná pesnička a jednoznačne najlepší výkon večera,“ dodala Ewa Farna.

Pozitívnym okamihom bol aj výkon Adama Kukačku, hoci názory porotcov neboli jednotné. „Pre mňa to bola naozaj najmilostnejšia pieseň celého večera. Ty si naozaj lámač sŕdc, bolo to fakt výborne, budú ťa milovať všetky dievčatá na škole,“ tvrdil Ondřej Soukup na adresu Adama.

Pätica postupujúcich spevákov a speváčok v budúcom kole odspieva najväčšie hity 90-tych rokov, pričom v súťaži ostal už len posledný slovenský zástupca Štefan Pčelár.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 SuperStar 2013: Po dobrom výkone v SuperStar vypadla Kristína Debnárová (29. 4. 2013)
 SuperStar 2013: Po dojímavej rozlúčke odchádza Jaroslav Smejkal (22. 4. 2013)
 SuperStar 2013: Súťaž opúšťa Virgínia Buberníková. (15. 4. 2013)
 SuperStar 2013: Daniel Šmidák skončil v rockovom kole (8. 4. 2013)
 SuperStar 2013: V druhom kole vypadol Karol Komenda (1. 4. 2013)
 SuperStar 2013: V prvom finálovom kole skončila Natálie Kubištová (25. 3. 2013)
 Česko Slovenská SuperStar už pozná dvanástku finalistov a finalistiek (18. 3. 2013)
 Česko Slovenská SuperStar 2013: Štartuje už tretia séria (10. 2. 2013)
 Artmedia s novým majiteľom za úspechmi doma aj v Európe (17. 7. 2008)
 Spoločná skladba "superstáristov 2" sa volá So mnou môžeš rátať (27. 1. 2006)nasledujúci článok >>
Herec Peter Mankovecký spáchal samovraždu
<< predchádzajúci článok
Formácia Rudimental ovládla albumový UK Chart