Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

02. mája 2020

Syn Borisa Johnsona a jeho snúbenice Carrie Symonds dostal meno po starých otcoch a lekárochSyn britského premiéra Borisa Johnsona a jeho snúbenice Carrie Symonds sa volá Wilfred Lawrie Nicholas Johnson. Informuje o tom spravodajský portál BBC, podľa ktorého sú mená poctou starým otcom rodičov a tiež ...Zdieľať
britain_brexit_election_37492 ca2f6805ffa249edb7b7b0447e1ba9fe 676x439 2.5.2020 (Webnoviny.sk) - Syn britského premiéra Borisa Johnsona a jeho snúbenice Carrie Symonds sa volá Wilfred Lawrie Nicholas Johnson. Informuje o tom spravodajský portál BBC, podľa ktorého sú mená poctou starým otcom rodičov a tiež dvom lekárom, ktorí sa o Johnsona starali, keď bol v nemocnici s koronavírusom.

Oznam na InstagrameProstredníctvom Instagramu to oznámila samotná Symonds, pričom zároveň poďakovala zamestnancom University College London Hospital, kde sa chlapec v stredu narodil. "Nemôžem byť šťastnejšia. Moje srdce je plné," napísala k fotografii s bábätkom.

Chlapček podľa Symonds dostal prvé meno po premiérovom starom otcovi, druhé zdedil od jej starého otca a tretie je poctou "Nickovi Priceovi a Nickovi Hartovi - dvom doktorom, ktorí minulý mesiac Borisovi zachránili život".
 

Tretie manželstvo premiéra


Päťdesiatpäťročný Johnson a 32-ročná Symonds vo februári oznámili, že sa koncom minulého roka zasnúbili a zároveň potvrdili, že budú mať dieťa.

Pre Johnsona to bude už tretie manželstvo. Jeho prvou manželkou bola v rokoch 1987 - 1993 Allegra Mostyn-Owen a v roku 1993 sa zosobášil s Marinou Wheeler, s ktorou sa rozišiel v roku 2018. Wheeler a Johnson spolu majú štyri deti.

Informácie pochádzajú z webstránky www.bbc.com a archívu agentúry SITA.


Zdroj: Webnoviny.sk - Syn Borisa Johnsona a jeho snúbenice Carrie Symonds dostal meno po starých otcoch a lekároch © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zápasíte s nadváhou? Pri znižovaní hmotnosti sú podľa švédskej štúdie účinné vesty so závažím
<< predchádzajúci článok
Deezer zakročí proti vulgarizmom, vyvíja umelú inteligenciu na rozoznávanie textov piesní

Syn Borisa Johnsona a jeho snúbenice Carrie Symonds dostal meno po starých otcoch a lekároch - diskusné fórum čitateľov