Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

14. januára 2022

Testovanie zamestnancov vo firmách sa zrejme predĺži, malo by však stále prebiehať iba jedenkrát do týždňaTestovanie vo firmách by aj v prípade jeho ďalšieho predĺženia malo prebiehať iba jedenkrát do týždňa. Na piatkovej tlačovej besede to uviedol minister hospodárstva Richard Sulík (SaS). Pôvodne ...Zdieľať
img_3411 2 676x451 14.1.2022 (Webnoviny.sk) - Testovanie vo firmách by aj v prípade jeho ďalšieho predĺženia malo prebiehať iba jedenkrát do týždňa. Na piatkovej tlačovej besede to uviedol minister hospodárstva Richard Sulík (SaS).


Pôvodne mali firmy svojich zamestnancov testovať iba do konca roka, neskôr sa táto povinnosť predĺžila aj na január, aktuálne sa objavili informácie o ďalšom predĺžení ako aj o možnosti testovať nie raz, ale dvakrát do týždňa.

„Testovanie sme predĺžili na január, situáciu vyhodnocujeme priebežne, čo bude vo februári, vám teraz ešte povedať neviem. Je pravdepodobné, že ostaneme pri tom režime, že test jedenkrát do týždňa. Nebude to dvakrát týždenne, ostane to, ak, tak pri testovaní jedenkrát do týždňa," uviedol minister.

Zároveň potvrdil, že strana Sloboda a Solidarita je za skrátenie súčasnej karantény. O tejto téme sa podľa Sulíka diskutuje.


Zdroj: Webnoviny.sk - Testovanie zamestnancov vo firmách sa zrejme predĺži, malo by však stále prebiehať iba jedenkrát do týždňa © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ostrov Jáva zasiahlo zemetrasenie s magnitúdom 6,6. Riziko cunami však nevzniklo
<< predchádzajúci článok
Nikto nemá dôvod znášať agresivitu druhého. Vždy sa dá nájsť pomoc, zdôraznila prezidentka Čaputová

Testovanie zamestnancov vo firmách sa zrejme predĺži, malo by však stále prebiehať iba jedenkrát do týždňa - diskusné fórum čitateľov