Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

30. júna 2020

Tlačivo na pandemické ošetrovné za jún sa zmenilo, upozorňuje Sociálna poisťovňaPo otvorení škôlok a škôl zmenila Sociálna poisťovňa od 1. júna tohto roka čestné vyhlásenie k žiadosti o pandemické ošetrovné. ...Zdieľať
socialna poistovna 676x451 30.6.2020 (Webnoviny.sk) - Po otvorení škôlok a škôl zmenila Sociálna poisťovňa od 1. júna tohto roka čestné vyhlásenie k žiadosti o pandemické ošetrovné. "Upozorňujeme rodičov poberajúcich pandemické ošetrovné, že za jún je potrebné použiť už len toto tlačivo," uviedol v tlačovej správe hovorca poisťovne Peter Višváder.


Tlačivo je podľa neho určené všetkým poberateľom dávky, teda nielen novým žiadateľom, ale aj tým, ktorí poberajú dávku už dlhšie obdobie.

"Rodičia, ktorí už zaslali príslušnej pobočke Sociálnej poisťovne staré tlačivo čestného vyhlásenia, musia vypísať nové tlačivo a zaslať ho vo vlastnom záujme opätovne. V opačnom prípade im nebude ošetrovné vyplatené," povedal hovorca Sociálnej poisťovne.
Zdroj: Webnoviny.sk - Tlačivo na pandemické ošetrovné za jún sa zmenilo, upozorňuje Sociálna poisťovňa © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Milan Lučanský končí vo funkcii prezidenta Policajného zboru SR."Nezmierim sa s politizáciou polície, preto ako prezident končím"
<< predchádzajúci článok
Komisára pre deti bude možné odvolať ľahšie, Marcinková podá návrh zákona

Tlačivo na pandemické ošetrovné za jún sa zmenilo, upozorňuje Sociálna poisťovňa - diskusné fórum čitateľov