Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. mája 2020

Traja muži ukradli z farmy živé zvieratá, prasa si odviezli na mieste spolujazdca v aute (foto)Polícia zadržala troch mužov, ktorí z domácej farmy ukradli živé zvieratá. Okrem toho sa dopustili celkom 8 prípadov krádeží v obciach okresu Trnava a v meste Hlohovec. Ukradnuté prasa si dokonca odviezli na ...Zdieľať
99073829_624969888100997_6622492318031151104_o 676x452 22.5.2020 (Webnoviny.sk) - Polícia zadržala troch mužov, ktorí z domácej farmy ukradli živé zvieratá. Okrem toho sa dopustili celkom 8 prípadov krádeží v obciach okresu Trnava a v meste Hlohovec. Ukradnuté prasa si dokonca odviezli na mieste spolujazdca v aute.

Zlodeji ukradli viacero rôznych vecí


Ako informovala trnavská krajská polícia, otec so synom a s ďalším komplicom vykrádali novostavby, sklady náradia a skladovacie kontajnery. Odcudzili viacero kusov domácej záhradnej techniky, profesionálnu stavebnú techniku, elektroniku a rôzne druhy náradia.

Ulakomili sa však aj na živé zvieratá. Okrem prasaťa si z farmy odviezli aj sliepky, kačice a zajace. Majiteľom spôsobili škody za približne 14 800 Eur.

Muži sa snažili ukradnuté veci predať


Dvoch mužov policajti chytili pri pokuse o predaj nakradnutých vecí z predošlého dňa. Pre tretieho si prišli po ich vypočutí. Po zhromaždení dôkazov vyšetrovateľ obvinil Lukáša (24), Martina (28) a Jozefa (46), všetkých z okresu Trnava, zo zločinu krádeže a prečinu poškodzovania cudzej veci. Stíhaní sú vo väzbe.

V súvislosti s vyšetrovaním vykonali policajti aj domovú prehliadku a prehliadku nebytových priestorov. Časť nakradnutých vecí, ktoré nestačili predať, zaistili a budú vrátené majiteľom. Z ukradnutých zvierat sa, okrem prasaťa, väčšina vrátila majiteľovi. Ak obvinených súd uzná vinnými, za mrežami si môžu posedieť tri až desať rokov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Traja muži ukradli z farmy živé zvieratá, prasa si odviezli na mieste spolujazdca v aute (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ceny ropy v piatok ráno výrazne klesli
<< predchádzajúci článok
Vodička, ktorá spôsobila tragickú dopravnú nehodu v Košickom kraji bola pod vplyvom drog

Traja muži ukradli z farmy živé zvieratá, prasa si odviezli na mieste spolujazdca v aute (foto) - diskusné fórum čitateľov