Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

08. júna 2023

Trnavskí policajti boli v správny čas na správnom mieste, zachránili topiaceho sa muža (foto)Policajti z Pohotovostnej motorizovanej jednotky v Trnave zachránili počas nočnej služby 63-ročného Trnavčana, ktorý sa topil v rybníku. Hliadka podľa policajnej hovorkyne Márie Linkešovej vo štvrtok ...Zdieľať
policia topiaci sa muz 676x451 8.6.2023 (SITA.sk) - Policajti z Pohotovostnej motorizovanej jednotky v Trnave zachránili počas nočnej služby 63-ročného Trnavčana, ktorý sa topil v rybníku.


Hliadka podľa policajnej hovorkyne Márie Linkešovej vo štvrtok krátko po polnoci kontrolovala chatovú oblasť v Kamennom mlyne v okrajovej časti Trnavy a v aute započuli volanie o pomoc.

Uprostred rybníka zbadali topiaceho sa muža, ktorý volal o pomoc, mával rukami a strácal sa pod hladinou vody.

„Policajti za ním ihneď skončili, vytiahli ho z vody a okamžite začali so záchranou. Spriechodnili mu dýchacie cesty, z úst vykašľal muž veľké množstvo vody a začal samostatne dýchať,“ informovala Linkešová. Po poskytnutí predlekárskej prvej pomoci ho policajti odovzdali v silnom šoku, podchladeného a s kŕčmi do starostlivosti privolaných záchranárov.


Zdroj: SITA.sk - Trnavskí policajti boli v správny čas na správnom mieste, zachránili topiaceho sa muža (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Trumpovi hrozí obvinenie zo zaobchádzania s tajnými dokumentmi, v Mar-a-Lagu ich našli stovky
<< predchádzajúci článok
V úplatkárskej kauze Slotu mal vypovedať aj bývalý žilinský sudca Polka, odmietol však a schytal pokutu