Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Radíme

09. októbra 2022

Tu je perfektný trik hotelov. Pokiaľ ho urobíte, prach sa v domácnosti neusadí týždneTakže už nebude žiadny veterný mlyn bojovať o odstránenie prachu! Toto riešenie zabraňuje hromadeniu prachu až na dva až tri mesiace!Zdieľať
Tu je perfektný trik hotelov. Pokiaľ ho urobíte, prach sa v domácnosti neusadí týždne

Kľúčom je lacná, hutná a nezapáchajúca látka glycerín, ktorá dokáže pomerne dlhú dobu zabrániť usadzovaniu prachu na povrchu, ktorý je ním ošetrený. Glycerín je možné použiť bez ohľadu na typ povrchu a vytvára na povrchu neviditeľnú ochrannú vrstvu proti usadzovaniu prachu.

Postup použitia

  1. Najprv očistite povrch. Potom vezmite handričku z mikrovlákna, naneste naň pár kvapiek glycerínu a utrite s ním postihnuté povrchy (nábytok, zrkadlo, lakovaný povrch atď.).
  2. Dajte pár kvapiek glycerínu do vody na umývanie a parkety alebo laminátové podlahy budú lesklé a bez prachu.
  3. Glycerín je možné použiť aj v iných oblastiach. Odolné škvrny je možné odstrániť nakvapkaním niekoľkých kvapiek glycerínu a potom opláchnutím textílie v slanej vode.
  4. Krásne sa budú lesknúť aj naše vlasy, keď do šampónu nakvapkáme pár kvapiek glycerínu. Tým, že krém na ruky týmto spôsobom preplníme, bude jemnejšia aj naša pokožka.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Skúsení hubári prezradili, kde zaručene nájdete huby
<< predchádzajúci článok
Odpojením tohto ušetríte veľmi veľa peňazí!