Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

25. apríla 2024

Ukrajinci zničili na fronte ruský systém Buk-M1, nestihol vypáliť ani jednu raketuUkrajinskí vojaci zničili ruský protilietadlový raketový systém Buk-M1 na jednom z najhorúcejších frontov. Informuje o tom ...Zdieľať
russia_ukraine_war_60454 676x451 25.4.2024 (SITA.sk) - Ukrajinskí vojaci zničili ruský protilietadlový raketový systém Buk-M1 na jednom z najhorúcejších frontov. Informuje o tom web Ukrajinská pravda, ktorý cituje štvrtkovú správu tlačovej služby ukrajinských špeciálnych síl.

Viac o téme: Vojna na UkrajinePočas prieskumných operácií na jednom z najhorúcejších frontov spozorovali operátori 3. samostatného pluku síl pre špeciálne operácie ruský Buk-M1, ktorý sa pripravoval na odpálenie rakiet.

„Naši operátori odoslali súradnice raketovej a delostreleckej jednotke. Systém Buk-M1 nestihol vystreliť ani jednu raketu, pretože ho ihneď zničili," dodali ukrajinské špeciálne sily.Zdroj: SITA.sk - Ukrajinci zničili na fronte ruský systém Buk-M1, nestihol vypáliť ani jednu raketu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Spojenie firiem HP tronic a NAY, v elektro predajniach v Česku aj na Slovensku dôjde k zmenám
<< predchádzajúci článok
Fico a Susko sa zahrávajú s ohňom, Matovičove hnutie žiada zvolať výbor pre kontrolu na Najvyššom súde (video)