Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

08. júna 2020

Ukrajinský turista spadol na Bali do nepoužívanej studne, zranený v nej prežil takmer týždeňNa ostrove Bali sa podarilo po takmer týždni vytiahnuť z nepoužívanej studne ukrajinského turistu, ktorý tam spadol, keď utekal pred psom. V pondelok o tom informovala tamojšia ...Zdieľať
studna 676x451 8.6.2020  - Na ostrove Bali sa podarilo po takmer týždni vytiahnuť z nepoužívanej studne ukrajinského turistu, ktorý tam spadol, keď utekal pred psom. V pondelok o tom informovala tamojšia polícia.


Roberts Jacob Matthews spadol do takmer štvormetrovej betónovej šachty a zlomil si nohu. Po šiestich dňoch ho započul farmár, ako volal o pomoc. Dedinčania priniesli 29-ročnému mužovi jedlo a vodu a snažili sa ho vytiahnuť s pomocou lana, no Matthews sa nemohol pre svoje zranenie hýbať.

Záchranári ho vytiahli v sobotu a previezli do neďalekej nemocnice. "Úradom povedal, že sa snažil utiecť pred divokým psom, ktorý ho naháňal. Prežil len vďaka tomu, že pil vodu, ktorá bola v studni," objasnil policajný šéf.

Matthews je na dovolenke na ostrove od marca. Je majiteľom ukrajinského pasu a vodičský preukaz má z Veľkej Británie, dodal policajt.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ukrajinský turista spadol na Bali do nepoužívanej studne, zranený v nej prežil takmer týždeň © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zberateľ umenia ukryl v Skalnatých vrchov poklad, po desaťročí hľadania sa truhlica našla (video)
<< predchádzajúci článok
Umelá inteligencia napodobňujúca mozog tiež potrebuje spánok, ukázal to nový výskum vedcov