Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

24. septembra 2021

V Bratislave došlo k zrážke niekoľkých luxusných áut, na vozidlách vznikli škody za desaťtisíce eur (foto)V bratislavskom Starom Meste sa vo štvrtok 23. septembra zrazili tri luxusné autá, škodu predbežne vyčíslili na 35-tisíc eur. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, nehoda sa stala ...Zdieľať
242802597_1272930753129452_7031721594291612793_n 676x407 24.9.2021 (Webnoviny.sk) - V bratislavskom Starom Meste sa vo štvrtok 23. septembra zrazili tri luxusné autá, škodu predbežne vyčíslili na 35-tisíc eur. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, nehoda sa stala okolo 13:30 a boli pri nej poškodené tri vozidlá značiek Subaru Legacy, BMW a Land Rover.


Vodička Subaru Legacy jazdila po Úprkovej ulici smerom na Javorovú ulicu, pričom na križovatke ulíc Úprková – Javorová nedala prednosť v jazde vozidlu prichádzajúcemu sprava a vošla do križovatky.

„Tam prišlo k zrážke s vozidlom BMW, ktoré po Javorovej ulici smerom na Bohúňovú viedla ďalšia vodička. Tá pod vplyvom nárazu stratila kontrolu nad svojím vozidlom, v dôsledku čoho narazila do stojaceho vozidla Land Rover," uviedla polícia.

Svoju jazdu vodička BMW ukončila až nárazom do plotu rodinného domu na Bohúňovej ulici. „Táto žena utrpela zranenia, s ktorými bola prevezená do nemocnice na lekárske ošetrenie," dodala polícia. K ďalším zraneniam osôb neprišlo, alkohol bol u účastníčok dopravnej nehody na mieste vylúčený.


Zdroj: Webnoviny.sk - V Bratislave došlo k zrážke niekoľkých luxusných áut, na vozidlách vznikli škody za desaťtisíce eur (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Spoločnosť Evergrande nesplnila termín a veriteľom neuhradila splátku úrokov za vyše 80 miliónov dolárov
<< predchádzajúci článok
Hygienici varujú pred štyrmi nebezpečnými výrobkami, môžu spôsobiť kožné problémy (foto)

V Bratislave došlo k zrážke niekoľkých luxusných áut, na vozidlách vznikli škody za desaťtisíce eur (foto) - diskusné fórum čitateľov