Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

05. decembra 2021

V dome neďaleko Berlína našli niekoľko mŕtvych vrátane troch detí, najmladšie malo len štyri rokyPäť tiel so strelnými a bodnými zraneniami našli v sobotu v dome neďaleko Berlína. Informovali o tom nemecké úrady s tým, že medzi obeťami boli i tri deti. Ako vo vyhlásení uviedli prokuratúra ...Zdieľať
germany_bodies_found_57161 b56ed117595449d88e66e33001c9e0a9 676x448 5.12.2021 (Webnoviny.sk) - Päť tiel so strelnými a bodnými zraneniami našli v sobotu v dome neďaleko Berlína. Informovali o tom nemecké úrady s tým, že medzi obeťami boli i tri deti.


Ako vo vyhlásení uviedli prokuratúra a polícia, telá našli vo štvrti Senzig v meste Königs Wusterhausen, juhovýchodne od Berlína, po tom, čo svedkovia nahlásili, že v budove zbadali mŕtvych ľudí.

Vyšetrovatelia sa domnievajú, že všetkých päť osôb bolo zabitých, keďže na ich telách našli strelné a bodné rany. Dospelé obete mali 40 rokov, deti boli vo veku desať, osem a štyri roky.


Zdroj: Webnoviny.sk - V dome neďaleko Berlína našli niekoľko mŕtvych vrátane troch detí, najmladšie malo len štyri roky © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Povinné očkovanie ľudí nad 60 rokov je cestou z pandémie, tvrdí Heger. Koalícia musí byť v tomto jednotná
<< predchádzajúci článok
Skupinu mladých skialpinistov zasiahla lavína, jednou z obetí je talentovaný rakúsky motokrosár Hofer

V dome neďaleko Berlína našli niekoľko mŕtvych vrátane troch detí, najmladšie malo len štyri roky - diskusné fórum čitateľov