Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. februára 2024

V rukách polície skončila dvojica Martinčanov, našli u nich pervitín


Tagy: Drogy Krimi

Martinská policajná vyšetrovateľka obvinila zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 24-ročnú ženu a 33-ročného muža z Martina. ...Zdieľať
policia policajne auto 676x487 22.2.2024 (SITA.sk) - Martinská policajná vyšetrovateľka obvinila zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 24-ročnú ženu a 33-ročného muža z Martina. Ako informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová, policajti u nich našli pervitín.


Počas protidrogovej akcie policajti zaistili bielu kryštalickú látku, ktorá bola zaslaná na kriminalistickú expertízu. „Predbežným skúmaním časti zaisteného materiálu bolo zistené, že ide o pervitín v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 1 920 jednotlivým bežným dávkam drogy," uviedla k prípadu Kremeňová.

Doplnila, že vyšetrovateľka popri obvinení spracovala aj podnet na návrh na väzobné stíhanie oboch obvinených. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.


Zdroj: SITA.sk - V rukách polície skončila dvojica Martinčanov, našli u nich pervitín © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy: Drogy Krimi
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovákom ukazujú ako investovať inak. Môžu sa stať bankármi
<< predchádzajúci článok
Ukrajinci priblížili najnovšie ruské straty vo vojne, hlásia aj zničenie ďalších 41 delostreleckých systémov