Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

30. októbra 2020

Video: Adam Ďurica nahral akustickú verziu skladby PravdupovediacV polovici októbra predstavil Adam nový singel Pravdupovediac. Hudbu zložil Adam, text napísal Vlado Krausz.Zdieľať
Ďurica
 
Neubehli ani dva týždne a Adam Ďurica prichádza s novou podobou skladby Pravdupovediac, ktorú na rozdiel od pôvodnej verzie ponúka v akustickej verzii.


„Skladba je stále tá istá, len v akustickej podobe. Počas jej nahrávania sme si s Lacom povedali, že by sme ju mohli aj nahrať v takejto podobe. Koncerty teraz nehráme, tak sme si jeden urobili vo dvojici, u Laca v štúdiu Hook Fabrique v Košiciach. Len jeden bubon, klavír, gitara a spev. To je všetko,“ uviedol pre médiá Ďurica.

V polovici októbra predstavil Adam nový singel Pravdupovediac. Hudbu zložil Adam, text napísal Vlado Krausz. Skladba je vyznaním i poďakovaním sa muža, ktorý vie, že vo vzťahu viac dostáva, ako je momentálne schopný dať.

„Niekedy ti všetko raz vrátim, no ale pravdupovediac, dovtedy vezmem si od teba viac,“ spieva v texte piesne Adam.

Ku skladbe nakrútil aj videoklip, v ktorom okrem neho hrá aj starý automobil Rolls Royce, ktorý režisér klipu Laco Rychtárik objavil a požičal v jednom slovenskom autobazáre.

 

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Adam Ďurica pripravuje koncerty so Symphonic Big Band Orchestra (6. 3. 2020)
 Adam Ďurica predstavil video k singlu Zatancuj si so mnou (7. 6. 2019)
 Celtic Glasgow chce J. Ďuricu, ten však nemá veľké oči (24. 1. 2008)nasledujúci článok >>
Emil Horváth: Ako člen starej generácie som zažil kadečo a to, čo sa deje teraz, určite nepovažujem za jednoduchú situáciu
<< predchádzajúci článok
Emma Drobná: Nový album Better Like This ma viacej vystihuje

Video: Adam Ďurica nahral akustickú verziu skladby Pravdupovediac - diskusné fórum čitateľov