Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

11. marca 2020

Video: Kazma to vo One Man Show vychytal. V novom videu napálil kúzelníka Copperfielda a zadarmo precestoval svetSamozrejme, opäť tým nesledoval len vtípky, ale aj dobrú vec.Zdieľať
Video: Kazma to vo One Man Show opäť všetkým natrel. V novom videu napálil Copperfielda a zadarmo precestoval svet

Nové Kazmove video opäť ukazuje, aký skazený je dnešný svet. Mladí žijú sociálnymi sieťami, obzvlášť Instagramom a už mnohokrát sa médiami prehnali správy o tom, ako sa ten-ktorý (samozvaný) influencer pokúšal získať luxusné služby zadarmo. Známy český komik sa preto rozhodl, že to vyskúša na vlastnej koži – a na prekvapenie všetkých to dokázal ešte aj povýšiť na vyšší level, čo sa nie každému influencerovi podarí.

O Kazmovi svet internetu nepočul už pomerne dlhý čas a ak si niekto myslel, že to známy český komik zrejme zabalil a stačia mu len reklamné posty na Instagrame, mýlil sa. Kazma totiž svoje slávne vtípky po napálení Jima Carreyho, Justina Biebera či divákov televízie Prima a štábu relácie Prostřeno len domýšľal a posúval na vyššiu úroveň.

 

Opäť valcuje internet

Dôkazom je nové video, ktoré len po pár hodinách zverejnenia na internetovej Televize Seznam doslova valcuje (nielen) sociálne siete. V ňom sa Kazma, ako aj v predchádzajúcich videách, snaží nielen strieľať si z ľudí (a vlastne zo všetkého), ale najmä upozorniť na dôležité veci a aj pomáhať tým, ktorí si pomoc zaslúžia, no nie je im dopriata.

 

Foto: Televize Seznam (One Man Show)

V najnovšej epizóde jeho One Man Show sa Kazma snaží poukázať na to, aké jednoduché je v dnešnej dobe dostať sa k luxusným veciam celkom zadarmo. Vďaka dobe plnej influencerov tak Kazma a jeho štáb letia „for free“ do Las Vegas k azda najznámejšiemu kúzelníkovi na svete – Davidovi Copperfieldovi, užívajú si safari v Afrike, ubytujú sa v rozprávkovej hollywoodskej vile, vyskúšajú si voľný pád zo stoličky na lane a množstvo ďalších vecí. Samozrejme, to všetko úplne zadarmo.

Vyvrcholenie, ktoré (ne)čakáte

Zaujímavé však je, že všetky z týchto vecí zažil len vďaka tomu, že niekoľkokrát porušil zákon (kvôli čomu ho aj vyhostili z Rwandy), podvádzal a klamal, len tak sa mu z úst prášilo.

Foto: Televize Seznam (One Man Show)

40-minútový diel najnovšej One Man Show vysvetlí mnohé (napríklad aj to, čo si dlhé mesiace fanúšikovia z jeho vlastného Instagramu vysvetliť nedokázali), ukáže takmer celý svet a jeho krásy, no to najdôležitejšie príde v jeho závere.

Celý diel vznikol aj vďaka podpore mnohých partnerov, medzi ktorými je aj známy slovenský vyhľadávač leteniek Pelikán.sk. Ten spolu s Kazmom vytvoril aj špeciálny web 31 dní, ktorý vám po dopozeraní nového videa povie viac.

Nový diel Kazmovej One Man Show nájdete po kliknutí na web Televize Seznam.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Medzinárodný tím objavil vzdialenú obriu planétu, na ktorej namiesto vody pršia kovy
<< predchádzajúci článok
LOLA MARSH ODOHRAJÚ ZVYŠOK SLOVENSKÉHO TURNÉ V SEPTEMBRI

Video: Kazma to vo One Man Show vychytal. V novom videu napálil kúzelníka Copperfielda a zadarmo precestoval svet - diskusné fórum čitateľov