Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

08. mája 2024

Video: Skupina Elán vydáva novú skladbu Znova sa ma dotkniAutorom hudby je dlhoročný člen Elánu Ľubo Horňák, ktorý v skupine hrá na klávesové nástroje. Text napísal jeden z dvorných textárov kapely Juraj Soviar.Zdieľať
Video: Skupina Elán vydáva novú skladbu Znova sa ma dotkni

Najväčšia česko-slovenská hudobná legenda Elán pripravila veľkú novinku. Okrem vypredaných koncertov, ktoré kapela pripravuje v Prahe a Bratislave, vydala novú skladbu, ktorá je príjemným prekvapením aj pre najskalnejších fanúšikov. Pieseň Znova sa ma dotkni je podľa kapely jednou z ich najlepších, spolu s tradičnou dávkou elánovskej kvality a zvuku posúva ich tvorbu opäť aj trochu iným smerom. TASR informovala PR manažérka Andrea Čurná.


Autorom hudby je dlhoročný člen Elánu Ľubo Horňák, ktorý v skupine hrá na klávesové nástroje. Text napísal jeden z dvorných textárov kapely Juraj Soviar.

"Nechcem znieť pateticky, ale je to určite moja najosobnejšia pesnička. Ak pomôže vám, tak ako pomohla mne, tak potom žiadna strata nie je stratou a v živote nič neskončilo," povedal Horňák na adresu piesne. Podľa Joža Ráža je to pre Ľuba srdcová záležitosť a jeho veľmi intímna pieseň.

Spoluprácu na novom singli si pochvaľoval aj Juraj Soviar. "Pesnička vznikala vo veľmi príjemnej a citlivej atmosfére. Ľubovi Horňákovi ďakujem za citlivý prístup k téme a Jožovi Rážovi za skvelú interpretáciu. Skladba je o večnej láske medzi ženou a mužom a ja dúfam, že poslucháčom prinesie radosť a čas na rozjímanie."

Skladba sa dostáva do rádií v máji, v období mesiaca lásky. Týmto chce skupina ešte viac zdôrazniť jej hlavné posolstvo.

 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Národná zoo Bojnice vypustila do voľnej prírody samca mačky divej
<< predchádzajúci článok
Huawei predstavil v Dubaji nové smart hodinky Watch FIT 3, vynovené Watch 4 Pro Space Edition a ďalšie inovatívne produkty