Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

08. mája 2024

Huawei predstavil v Dubaji nové smart hodinky Watch FIT 3, vynovené Watch 4 Pro Space Edition a ďalšie inovatívne produktySpoločnosť Huawei dnes v Dubaji predstavila nové smart hodinky Huawei WATCH FIT 3 a Huawei WATCH 4 Pro Space Edition.Zdieľať
Huawei predstavil v Dubaji nové smart hodinky Watch FIT 3, vynovené Watch 4 Pro Space Edition a ďalšie inovatívne produkty

Okrem týchto dlhoočakávaných produktov boli predstavené aj ďalšie novinky, vrátane vylepšeného notebooku Huawei MateBook X Pro a prvého tabletu Huawei s najnovšou generáciou PaperMatte Display, Huawei MatePad 11, ako aj mnoho ďalších nositeľných, audio a smart kancelárskych produktov.

 

Spoločnosť Huawei týmito novinkami demonštruje svoje postavenie na trhu so spotrebnou elektronikou a naďalej sa zaväzuje k neustálym inováciám a sprístupňovaniu digitálneho sveta každému človeku, rodine a organizácii na svete. Výrobca je aj naďalej odhodlaný intenzívne investovať do výskumu, vývoja a inovácií.

 

Huawei WATCH FIT 3: Dokonalé spojenie módy, športu a technológie

Slogan "Fashion Forward" presne vystihuje podstatu nositeľnej elektroniky Huawei. Úplne nové hodinky Huawei WATCH FIT 3 zdedili klasický štvorcový dizajn predchádzajúcich modelov FIT, zatiaľ čo materiály a výrobné procesy, dizajn a rozšírený výber farieb remienkov predstavujú posun od používateľského zážitku k personalizovaný zážitku. Všetky inovácie dizajnových prvkov prispievajú k ucelenej realizácii koncepému Huawei "Fashion Squared". Veľký 1,82" displej AMOLED s vysokým rozlíšením posúva vizuálny zážitok na nový level. Telo hodiniek z hliníkovej zliatiny má elegantný dizajn a je príjemné na dotyk, s hrúbkou iba 9,9 mm a hmotnosťou len 26 g, vďaka čomu sú hodinky doteraz najľahším a najtenším modelom vo svojej sérii. Vďaka rôznym farebným prevedeniam a prepracovanému užívateľskému rozhraniu v kombinácii s otočnou korunku sa Huawei WATCH FIT 3 nielen ľahko používajú, ale sú aj módnym kúskom, ktorý upúta pozornosť.

Huawei WATCH FIT 3

Pokiaľ ide o fitness, Huawei WATCH FIT 3 sa správajú ako osobný tréner priamo na zápästí používateľa. Aplikácia Stay Fit bola dôkladne vylepšená, a bola rozšírená databáza potravín, aby lepšie pokrývala 50 rôznych krajín a regiónov. Zároveň bola pridaná nová funkcia nutričnej analýzy, ktorá používateľom pomáha dosiahnuť rovnováhu medzi stravou a cvičením a využiť vedecké poznatky na dosiahnutie zdravšieho chudnutia. Huawei WATCH FIT 3 tiež predstavujú debut funkcie Smart Sports suggestion, ktorá odporúča personalizované cvičenia počas určitého trvania na základe zvykov používateľa, poveternostných podmienok a stavu krúžkov aktivity s cieľom podporiť používateľov v udržiavaní zdravých návykov.

 

Pokiaľ ide o monitorovanie zdravia, Huawei WATCH FIT 3 sú vybavené najnovšou verziou technológie Huawei TruSleep™ 4.0, ktorá pokrýva kompletnejšiu škálu fyziologických ukazovateľov. Systém hodnotenia spánku bol taktiež vylepšený a ponúka interpretáciu spánkového režimu a poradenstvo na mieru každému používateľovi. Okrem toho nová funkcia uvedomenia si dýchania počas spánku umožňuje používateľom spávať bez obáv. Hodinky Huawei WATCH FIT 3 sú vybavené aj vylepšenou technológiou Huawei TruSeen™ 5.5 s o 30 %[1] stabilnejším monitorovaním srdcového tepu. Vďaka vylepšenému monitorovaniu SpO2 si používateľ môže skontrolovať aktuálnu hodnotu SpO2 už za 25 sekúnd.

 

Objavte svet možností s Huawei WATCH 4 Pro Space Edition

Dizajn hodiniek Huawei WATCH 4 Pro Space Edition je inšpirovaný inovatívnymi a estetickými prvkami nekonečného vesmíru. Ich telo bolo vyrobené z odolných a elegantných materiálov leteckej kvality, a estetickým vrcholom hodiniek Huawei WATCH 4 Pro Space Edition je predovšetkým koncept LAVAL, inšpirovaný dýzou de Laval používanou v raketách a kozmických lodiach. Ten je integrovaný v nanokryštalickom keramickom ráme a exkluzívnom interaktívnom ciferníku LAVAL.

Používatelia sa môžu tešiť aj z vylepšených funkcií v oblasti zdravia a kondície, ako je napríklad pridanie funkcie Huawei TruSeenTM 5.5+ na presnejšie monitorovanie zdravia, ako aj funkcie Health Overview 2.0, vylepšenej funkcie reportovania zdravotných údajov, ktorá teraz sprístupňuje nové zdravotné údaje a novú funkciu analýzy zdravotných trendov, ktorá umožňuje otestovať viacero základných zdravotných ukazovateľov v priebehu 60 sekúnd.

 

Nový Huawei MateBook X Pro a Huawei MatePad 11,5 "S: Vlajkové lode novej generácie

Spoločnosť Huawei usporiadala v decembri minulého roka v Dubaji podujatie zamerané na uvedenie produktov pod názvom "Creation of Beauty". To znamená, že koncepcia produktov Huawei sa posúva od smart kancelárskych zariadení k produktom, ktorých cieľom je pomôcť používateľom vytvárať jedinečné a krásne výtvory a prebudiť kreativitu v každom používateľovi.

 

Najnovšia verzia Huawei MateBook X Pro zdedila technologické inovácie, estetický dizajn a inteligentný používateľský zážitok, ktoré sú zakódované hlboko v DNA počítačov Huawei. Vďaka technickým prelomom sa spoločnosti Huawei podarilo vytvoriť notebook, ktorý je ľahký a zároveň výkonný. Celé zariadenie váži len 980 g a má hrúbku len 13,5 mm. Je to jediný notebook s výkonným procesorom Intel® Core™ Ultra 9, ktorý váži menej ako 1 kg.

 

Po minuloročnom uvedení prvej generácie tabletu MatePad 11,5" PaperMatte a Huawei MatePad Pro 13,2", prvého tabletu s flexibilným OLED displejom, dosiahol teraz koncept "Creation of Beauty" svoj vrchol uvedením úplne nového tabletu Huawei MatePad 11,5 "S. Inovatívny dizajn displeja Huawei PaperMatte znižuje odrazivosť povrchu pod 2 % a eliminuje 99 %[2] rušenia svetlom, čo umožňuje pohodlne čítať text alebo sledovať video  v jasne osvetlených interiéroch alebo dokonca vonku na slnku, a to pri zachovaní pomeru strán 3:2, vysokej obnovovacej frekvencie 144 Hz a rozlíšenia 2,8K.[3].

 

Aplikácia na maľovanie od Huawei: Kreatívny nástroj pre každého

 

S cieľom priniesť radosť z maľovania a vlastnej kreativity všetkým spotrebiteľom vydala spoločnosť Huawei vlastnú aplikáciu GoPaint.

 

Tá obsahuje viac ako 100 rôznych virtuálnych štetcov a priekopnícke realistické textúry, ktoré používateľom poskytujú realistické a prirodzené plátna na maľovanie. Vďaka FangTian Painting Engine podporuje aplikácia GoPaint veľký počet vrstiev, nízku latenciu a vysokú snímkovú frekvenciu pre okamžitú odozvu na ťahy štetca. V kombinácii s výkonom tabletov Huawei prináša autentickú, profesionálnu, inteligentnú a ľahko použiteľnú aplikáciu na maľovanie, ktorá osloví ako začiatočníkov, tak aj aj profesionálnych tvorcov. Spoločnosť Huawei vybaví aplikáciu GoPaint aj kompletným súborom výukových materiálov, ktoré používateľom pomôžu zvládnuť jednotlivé nástroje aplikácie.

 

Okrem toho boli v rámci uvedenia inovatívnych produktov predstavené slúchadlá FreeBuds 6i s vylepšenými funkciami potlačenia hluku. Podujatie v Dubaji si tiež odhalilo nový Huawei MateBook 14, notebook s profesionálnym 2,8K OLED displejom, a 41 mm hodinky Huawei WATCH GT 4, ktoré sú teraz k dispozícii v zelenom farebnom prevedení.

 

[1] Tento výrobok nie je zdravotnícka pomôcka. Všetky údaje sú len referenčné.

[2] Len sklo tabletu Huawei MatePad 11,5 "S (PaperMatte Edition) využíva technológiu leptania v nanorozmeroch. Údaje pochádzajú z laboratórnych testov spoločnosti Huawei vykonaných v simulovanom vonkajšom prostredí bez rušenia. Keďže okolité osvetlenie sa môže značne líšiť, skutočný podiel zníženého rušivého svetla sa bude líšiť v závislosti od prostredia.

[3] Podporovaná je maximálna obnovovacia frekvencia obrazovky až do 144 Hz. Obnovovacia frekvencia obrazovky sa môže líšiť v závislosti od konkrétnej aplikácie alebo hry. Rozlíšenie 2,8K je 2800 × 1840.


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Technológiami k dlhšiemu a kvalitnejšiemu životu: Dokážu skontrolovať zdravie a pomôcť včas odhaliť problémy (6. 5. 2024)
 Huawei FreeClip a Watch GT 4: Elegantný štýl a výkon v jednom (9. 4. 2024)
 Rozhýbte sa túto jar so smart hodinkami Huawei Watch GT 4 (2. 4. 2024)
 Toto sú jarné aktivity, ktoré vás dostanú do pohybu (25. 3. 2024)
 Huawei na veľtrh MWC 2024 priniesol špičkové technológie pre personalizovaný životný štýl (11. 3. 2024)
 Futuristické slúchadlá FreeClip od Huawei majú jeden z najpokročilejších dizajnov (16. 1. 2024)
 Séria hodiniek Huawei Watch 4 - Luxusný dizajn a revolučné technológie pre monitorovanie zdravia (video) (26. 6. 2023)
 Nové vlajkové lode Huawei pre Európu predstavené: Špičkový fotomobil P60 Pro a ohybná skladačka Mate X3 (video) (9. 5. 2023)
 Huawei uvádza na slovenský trh smart hodinky WATCH Ultimate s luxusným dizajnom a prémiovými funkciami (3. 4. 2023)
 Huawei Mate 50 Pro je novým kráľom rebríčka DXOMARK, dosiahol najvyššie skóre v histórii (31. 10. 2022)nasledujúci článok >>
Video: Skupina Elán vydáva novú skladbu Znova sa ma dotkni
<< predchádzajúci článok
Na Pohode 2024 v júli vystúpi Donny Benét, Jana Kirschner exkluzívne s novým albumom, najpočúvanejší český raper REDZED, B-complex s jej najväčšou show, Slovenské národné divadlo a veľa ďalších.