Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

08. decembra 2019

Vo veku 21 rokov zomrel americký rapper Juice WRLD


Tagy: úmrtie

Vo veku 21 rokov zomrel americký rapper Juice WRLD. Interpret skonal v nedeľu ráno po zdravotných problémoch, ktoré ho zastihli na medzinárodnom letisku Midway v Chicagu. Predstavitelia polície a ...Zdieľať
juice wrld 676x487 8.12.2019 (Webnoviny.sk) - Vo veku 21 rokov zomrel americký rapper Juice WRLD. Interpret skonal v nedeľu ráno po zdravotných problémoch, ktoré ho zastihli na medzinárodnom letisku Midway v Chicagu.


Predstavitelia polície a hasičskej služby potvrdili, že z Midway previezli 21-ročného muža do nemocnice, kde ho vyhlásili za mŕtveho. Zatiaľ čo polícia bližšie neidentifikovala, čo sa mu stalo, hovorca hasičského zboru v Chicagu Larry Langford uviedol, že prevážaný muž skonal na infarkt. Ako ďalej povedal, do nemocnice ho previezli z malého hangáru na letisku, ktorý je určený pre súkromné lietadlá.

Polícia v Chicagu už rapperovu smrť vyšetruje. Súdny lekár zatiaľ nevykonal pitvu.

Juice WRLD


... vlastným menom Jarad A. Higgins, pochádzal zo Chicaga. Preslávil sa najmä vďaka singlom All Girls Are the Same a Lucid Dreams. Na konte má štúdiové albumy Goodbye & Good Riddance (2018) a Death Race for Love (2019).

Prvá nahrávka sa umiestnila na štvrtom mieste rebríčka Billboard 200, druhá ho už dobyla. Interpret sa mal vo februári predstaviť na koncerte rapperky Nicki Minaj v Bratislave, ktorý umelkyňa na poslednú chvíľu z technických príčin zrušila.
Zdroj: Webnoviny.sk - Vo veku 21 rokov zomrel americký rapper Juice WRLD © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: úmrtie
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zomrela najstaršia obyvateľka Česka Magdalena Kytnerová
<< predchádzajúci článok
Na vianočnom trhu sa z vareného vína pripil medvedík čistotný

Vo veku 21 rokov zomrel americký rapper Juice WRLD - diskusné fórum čitateľov