Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

01. mája 2007

Vysokoškoláci môžu získať peniaze pre svoje projektyVysokoškolskí študenti a doktorandi majú šancu získať peniaze zo štipendijného programu Hlavička Nadácie SPP. Do druhého kola programu možno posielať projekty do 30. mája. Ako agentúru SITA ...Zdieľať

BRATISLAVA 1. mája (WEBNOVINY) - Vysokoškolskí študenti a doktorandi majú šancu získať peniaze zo štipendijného programu Hlavička Nadácie SPP. Do druhého kola programu možno posielať projekty do 30. mája. Ako agentúru SITA informovala Milica Danková z Nadácie SPP, o podporu môžu žiadať študenti a doktorandi ekonómie, práva, informačných technológií, technických odborov, prírodných vied a medicíny, ktorí majú trvalý pobyt na Slovensku. Štipendiá poskytnú na zahraničné študijné pobyty, letné školy, stáže a výskumné pobyty v rámci celej Európy. Jeden štipendista môže získať najviac 150-tisíc korún.

V prvom kole prijali 27 žiadostí, z ktorých nezávislá komisia podporila 18 prihlásených. Rozdelila im takmer 1,1 milióna korún. Viac informácií o štipendijnom programe možno získať na ww.nadaciaspp.sk/hlavicka.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Parná lokomotíva Katka odštartovala Dni mesta Košice
<< predchádzajúci článok
Angelina Jolie zahrnula producentov hŕbou požiadaviek