Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. februára 2024

Zásah NAKA paralyzoval dopravu v centre Bratislavy, komando so samopalmi obkľúčilo auto rozvážajúce jedlo (video)Zásah príslušníkov Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) paralyzoval dopravu v centre Bratislavy. Ako informuje portál startitup.sk, na Radlinského ...Zdieľať
6161138_1200x 676x396 20.2.2024 (SITA.sk) - Zásah príslušníkov Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) paralyzoval dopravu v centre Bratislavy. Ako informuje portál startitup.sk, na Radlinského ulici zasahuje komando so samopalmi, ktoré neďaleko Račianskeho mýta obkľúčilo biely Opel rozvážajúci jedlo.


Pri akcii zadržali jedného muža, ktorého okamžite spútali,“ uvádza portál s tým, že na mieste zasahujú približne dve desiatky policajtov aj so služobným psom.

Podľa portálu muža v putách dali do čiernej dodávky s majákom, neskôr ho opäť vytiahli na ulicu a opreli o dodávku. „Policajný technik zaisťuje stopy. Všetko nasvedčuje tomu, že ide o rozsiahlu akciu zameranú na drogy," dodáva portál.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Zásah NAKA paralyzoval dopravu v centre Bratislavy, komando so samopalmi obkľúčilo auto rozvážajúce jedlo (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Matovičovo hnutie kritizuje ľahostajnosť vlády vo veci ľudských práv. Šokovalo ich aj zrušenie dotačnej výzvy (video)
<< predchádzajúci článok
Poslanci nerokovali o odňatí statusu ochrany oznamovateľov policajtom, pokračujú ďalšími návrhmi (naživo)