Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    V spálni

28. novembra 2005

Zaslepená sexomUž od puberty som túžila po chlapovi, ktorý by sa so mnou v posteli nemaznal, ale bol ku mne, naopak, trochu hrubý.Zdieľať
Striedala som mužov ako ponožky v zúfalej snahe nájsť niekoho, kto „pochopí, čo potrebujem“. Nepochopil nikto. Všetci boli nežní    a láskaví a tesne pred činom mi namiesto vytúžených hrubostí šeptali sladké slová lásky.

Nakoniec sa mi podarilo nájsť, čo som hľadala. Roman bol taký jednoduchý hromotĺk. Pozval ma na pohárik, potom ma vtiahol do svojho auta a vysvetlil mi, že keď som ho stála toľko peňazí, predsa nemôžem cúvnuť. Nadšením sa mi zatmelo pred očami, a i keď som sa stále ešte naoko bránila, vedela som, že konečne spoznám sex, o akom som odjakživa snívala. Vzápätí som prežila dva či tri orgazmy s veľkým O a šialene sa zamilovala do muža, s ktorým som nemala okrem jedinej veci vôbec nič spoločné.
Roman bol na mňa hrubý nielen      v posteli, čo mi vyhovovalo, ale postupne všade. Pred svojimi kamarátmi alebo pred celkom neznámymi ľuďmi. Čoskoro som sa začala hanbiť chodiť s ním do spoločnosti, ale o to viac sme sa venovali drsnému, násilníckemu sexu.
A potom ma zbil. Naozaj - a v situácii, ktorá nemala so sexom vôbec nič spoločné. Išli sme v aute a pohádali sme sa. Roman zastavil pri krajnici a dal mi pár poriadnych rán päsťou. Ako každý klasický násilník sa mi vzápätí začal ospravedlňovať a vysvetľovať, že to vlastne urobil len z lásky.
Ešte v ten istý deň som prekonala zaslepenosť sexom a odišla. Navždy. Bola som presvedčená, že Roman mi konečne porozumel, pochopil, čo potrebujem v posteli, a naschvál sa mi prispôsobil! A on to bol zatiaľ úplne obyčajný tupec, ktorý nič iné ani nevie. Pochopila som, že si musím vybrať. Buď partnera, ktorý bude hrubý a násilnícky nielen pri milovaní, ale aj v živote, alebo milujúceho, nežného chlapa. Rozhodla som sa pre druhú alternatívu. Tá jediná skúsenosť mi totiž stačila skutočne na celý život.

Barbora, 30 rokov, Michalovce


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
RADÍ ODBORNÍK
<< predchádzajúci článok
Trikrát ju kriesili, a žije doteraz!

Zaslepená sexom - diskusné fórum čitateľov