Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

23. augusta 2021

Žena našla na pláži správu vo fľaši, do Walesu priplávala z tisícky kilometrov vzdialenej Kanady (video)Walesanka Amanda Tidmarshová našla počas prechádzky so psami správu vo fľaši, ktorá preplávala z Kanady až 3-tisíc kilometrov. Ako uviedol spravodajský web BBC, fľašu s odkazom hodil do mora kanadský rybár ...Zdieľať
gettyimages 538046122 676x451 23.8.2021  - Walesanka Amanda Tidmarshová našla počas prechádzky so psami správu vo fľaši, ktorá preplávala z Kanady až 3-tisíc kilometrov. Ako uviedol spravodajský web BBC, fľašu s odkazom hodil do mora kanadský rybár minulý rok v novembri.


Keď pani Amanda, žijúca v dedinke Brynna v južnom Walese, našla tajomný predmet, bola nadšená. Predtým mnohokrát žartovala s členmi rodiny, že neustále hľadá nejaký poklad. Keď ho našla na pláži vo Vale of Glamorgan, nechcela ho otvoriť sama. Počkala, kým sa syn vráti domov a obsah fľaše preskúmali spoločne.

„Keď som to našla, povedala som si, aké je to krásne. Prešla celú tú cestu bez toho, aby sa rozbila,“ povedala 52-ročná Tidmarshová.

Fľašu hodil do mora kanadský lovec krabov menom John Graham, ktorý v správe zanechal svoju e-mailovú adresu, aby ho nálezca kontaktoval. Pani Tidmarshová teraz netrpezlivo čaká, kedy jej rybár z tisícky kilometrov vzdialenej Kanady odpíše.
 Zdroj: Webnoviny.sk - Žena našla na pláži správu vo fľaši, do Walesu priplávala z tisícky kilometrov vzdialenej Kanady (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zomrel legendárny útočník New York Rangers Rod Gilbert, bol členom Siene slávy NHL
<< predchádzajúci článok
Medzinárodný divadelný festival TEMPUS ART sa vracia do Rožňavy, pre divákov je pripravený bohatý program

Žena našla na pláži správu vo fľaši, do Walesu priplávala z tisícky kilometrov vzdialenej Kanady (video) - diskusné fórum čitateľov