Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

24. januára 2019

Žiarski poslanci schválili prvú zmenu rozpočtu mesta na tento rokDotáciu mesta vo výške milión eur na rekonštrukciu zimného štadióna, či použitie rezervného fondu mesta na finančné krytie kapitálových výdavkov ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR - Jana Vodnáková
Žiar nad Hronom 24. januára (TASR) - Dotáciu mesta vo výške milión eur na rekonštrukciu zimného štadióna, či použitie rezervného fondu mesta na finančné krytie kapitálových výdavkov v sume 1,36 milióna eur, zahŕňa prvá zmena rozpočtu mesta Žiar nad Hronom na rok 2019, ktorú vo štvrtok schválili žiarski poslanci.


Primátor Peter Antal po rokovaní priblížil, že v prípade dotácie pre Technické služby, spol. s r.o., ide o prostriedky, ktoré boli vo výške 800 000 eur schválené ešte minulý rok, no neboli vyčerpané. "Suma 200.000 eur bola doložená z predaja kanalizačného zberača," podotkol Antal s tým, že mesto tak doteraz na rekonštrukciu štadióna vyčlenilo zo svojho rozpočtu celkom dva milióny eur.

V prvej zmene rozpočtu mesta poslanci odsúhlasili aj prostriedky vo výške 300 000 eur na vybudovanie atletickej dráhy, 30 000 eur na rekonštrukciu a rozšírenie dvoch parkovísk, či 12 000 eur na renováciu parkiet v estrádnej sále Mestského kultúrneho centra.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pápež vyzval panamských predstaviteľov, aby žili čestne
<< predchádzajúci článok
A. Danko bude čeliť ďalšiemu odvolávaniu pre kauzu rigoróznej práce

Žiarski poslanci schválili prvú zmenu rozpočtu mesta na tento rok - diskusné fórum čitateľov