Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

30. marca 2020

Život v Británii by sa mohol do normálu vrátiť o šesť mesiacov, odhadujú odborníciV Británii sa do práce vrátilo okolo 20-tisíc bývalých pracovníkov systému zdravotníctva, aby pomohli v boji proti koronavírusu. Sú medzi nimi lekári, zdravotné sestry a ...Zdieľať
londyn koronavirus velka britania 676x436 30.3.2020  - V Británii sa do práce vrátilo okolo 20-tisíc bývalých pracovníkov systému zdravotníctva, aby pomohli v boji proti koronavírusu. Sú medzi nimi lekári, zdravotné sestry a ďalší bývalí profesionáli z tejto oblasti. Oznámil to prostredníctvom viedeoodkazu britský premiér Boris Johnson.


Johnson sa momentálne nachádza v domácej izolácii, keďže aj uňho testy potvrdili vírus. Obyvateľom z domu odkázal, že krajina krízu „spoločne“ prekoná.

Okrem Johnsona mali pozitívne testy na koronavírus napríklad aj minister zdravotníctva Matt Hancock či minister pre Škótsko Alister Jack. Podľa odhadov odborníkov by sa mohol život v Spojenom kráľovstve vrátiť do normálu o šesť mesiacov.

Vo Veľkej Británii potvrdili doteraz vyše 19 500 prípadov nákazy novým koronavírusom. Viac než 1 220 ich ochoreniu podľahlo.


Zdroj: Webnoviny.sk - Život v Británii by sa mohol do normálu vrátiť o šesť mesiacov, odhadujú odborníci © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Truban povedie Progresívne Slovensko do volieb predsedu strany, ale termín je pre Covid-19 otázny
<< predchádzajúci článok
Zväz automobilového priemyslu vyzýva na „Kurzarbeit“, prvé opatrenia Matovičovej vlády sú nedostatočné

Život v Británii by sa mohol do normálu vrátiť o šesť mesiacov, odhadujú odborníci - diskusné fórum čitateľov