Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

05. septembra 2019

Zomrel americký producent LaShawn Daniels, písal piesne pre Whitney Houston aj Beyoncé


Tagy: úmrtie

Vo veku 41 rokov zomrel americký skladateľ a producent LaShawn Daniels, ktorý písal piesne pre Whitney Houston, Destiny's Child či Beyoncé a Lady Gaga. Smutnú správu oznámila jeho manželka April. ...Zdieľať
umrtie 676x482 5.9.2019 (Webnoviny.sk) - Vo veku 41 rokov zomrel americký skladateľ a producent LaShawn Daniels, ktorý písal piesne pre Whitney Houston, Destiny's Child či Beyoncé a Lady Gaga.


Smutnú správu oznámila jeho manželka April. Rodák z Newarku v štáte New Jersey skonal v utorok pri dopravnej nehode v Južnej Karolíne.

LaShawn Daniels


...sa narodil 28. decembra 1977. V roku 2001 získal za spoluautorstvo skladby Say My Name od Destiny's Child cenu Grammy.

Podieľal sa tiež na viacerých ďalších piesňach nominovaných na toto ocenenie vrátane Love and War od Tamar Braxton, He Wasn't Man Enough od Toni Braxton a The Boy is Mine, ktorú naspievali Brandy a Monica.

Je tiež spoluautorom dueta Telephone od Beyoncé a Lady Gaga či skladieb If You Had My Love Jennifer Lopez a You Rock My World od Michaela Jacksona.
Zdroj: Webnoviny.sk - Zomrel americký producent LaShawn Daniels, písal piesne pre Whitney Houston aj Beyoncé © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: úmrtie
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SÚD ROZHODOL: Kohút Maurice môže kikiríkať, koľko sa mu zachce
<< predchádzajúci článok
SOZA zverejnila nominácie za rok 2018 i laureátov honorárnych cien

Zomrel americký producent LaShawn Daniels, písal piesne pre Whitney Houston aj Beyoncé - diskusné fórum čitateľov