Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport    MS v hokeji 2011

15. mája 2011

MS 2011: Takto bojujú české srdcia - ohlasyPrvé ohlasy médií na zápas o 3. miesto na majstrovstvách sveta v Bratislave medzi Českom a Ruskom (7:4)Zdieľať
iDnes.cz (ČR): "Hokejoví reprezentanti privezú zo svetového šampionátu domov medaily. V bitke o bronzový poklad dokázali po divokej prestrelke poraziť arcirivalov z Ruska 7:4."


Lidovky.cz (ČR): "V súboji sklamaných semifinalistov zdolali Hadamczikovi zverenci v prestrelke Rusko 7:4 a nad vicemajstrami sveta vyhrali druhý raz na tomto šampionáte. Stretnutie sa nieslo v duchu fair-play. Aktéri zápasu o bronz predviedli strhujúce divadlo, v ktorom padlo celkovo jedenásť gólov."

iSport.cz (ČR): "Hetrik! Odpisovaný Červenka s Ruskom žiaril. Boli podceňovaní, ale dokázali, že svoje miesto si na ľade zaslúžili. Roman Červenka a Petr Průcha boli v bitke s Ruskom o bronzové medaily hlavnými hviezdami."

Hokej.cz (ČR): "Takto bojujú české srdcia. Hokejisti zvládli ťažkú bitku s Rusmi, majú bronzové medaily. Bola to bitka ako hrom, ale s dobrým koncom pre české farby."

Championat.ru (Rus.): "Rusko pustilo sedem gólov a zostalo bez medaily. Rusi prestrieľali súpera, ale doplatili na chyby v obrane."

Sport-Express (Rus.): "Bronz nám utiekol. Prehra s Českom 4:7 znamená, že ´zborná´ sa vracia z majstrovstiev sveta bez medaily."

Sovetskij Sport (Rus.): "Piata prehra na svetovom šampionáte pripravila ´zbornú´ Ruska o medailu."

(SITA)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nemecká I. bundesliga má nový divácky rekord
<< predchádzajúci článok
MS 2011: Rusi mĺkvi, Kovaľčuk stojí za tímom aj trénermi