Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. mája 2021

Bödör je obeťou politických procesov, podľa Kaliňáka sa obvinenia za rok nikam nepohliNitriansky podnikateľ Norbert Bödör je jednoznačnou obeťou politických procesov. V diskusnej relácii Na telo Plus to skonštatoval bývalý minister ...Zdieľať
kalinak 676x451 4.5.2021  - Nitriansky podnikateľ Norbert Bödör je jednoznačnou obeťou politických procesov. V diskusnej relácii Na telo Plus to skonštatoval bývalý minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD). Obvinenia voči Norbertovi Bödörovi v kauze Dobytkár sa podľa exministra za rok nikam nepohli a aj nové obvinenia voči nemu sú založené „na jednom a tom istom kajúcnikovi".


„Ten kajúcnik nehovorí, že tie úplatky dával Norbertovi Bödörovi. Vždy povedal, že „mal som pocit, že smerujú do Nitry"," povedal Kaliňák. Podľa bývalého ministra sú momentálne v medializovaných kauzách spolupracujúci obvinení väčšinou tí, ktorí stáli „na vrchu pyramídy" v rámci trestnej činnosti.

Jeden kajúcnik podľa Kaliňáka vypovedá aj proti bývalému špeciálnemu prokurátorovi Dušanovi Kováčikovi. „Všetci ostatní hovoria, že to (úplatky., pozn. SITA) dali niekomu inému," zdôraznil exminister s tým, že už sa stalo, že obžalovaných odsúdili za to, že vyberali úplatky na cudzie meno.

Za neuveriteľné označil Kaliňák aj obvinenia voči bývalému šéfovi polície Tiborovi Gašparovi. „Poznal som ho dlhé roky a som presvedčený, že tohto by sa nedopustil," skonštatoval v súvislosti s obvineniami v kauze Očistec. „To mi nesedí k jeho povahe, spôsobu vystupovania, k tomu, ako reagoval na určité veci," dodal Kaliňák.


Zdroj: Webnoviny.sk - Bödör je obeťou politických procesov, podľa Kaliňáka sa obvinenia za rok nikam nepohli © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Video: Robert Kaliňák má ako obhajca obvineného sudcu Davida Lindtnera prístup k vyšetrovaciemu spisu, ktorý sa týka skorumpovanej justície. (12. 11. 2020)
 Kaliňák nebude kandidovať vo voľbách a chystá sa odísť z vedenia Smeru-SD (8. 10. 2019)
 R. Kaliňák: Som na politickom dôchodku a na dôchodku určite aj ostanem (12. 8. 2019)
 R. Kaliňák v parlamente končí, do konca roka sa vzdá mandátu (27. 12. 2018)
 R. Kaliňák: Mrzí ma, že som policajtom nemohol dať na odmenách viac (17. 4. 2018)
 R. Kaliňák odmieta Špirkove obvinenia, považuje ich za absurdné (8. 3. 2018)
 Prezident A. Kiska považuje Špirkove vyjadrenia za mimoriadne vážne (8. 3. 2018)
 Video: Prokurátor Špirko obvinil ministra Kaliňáka, že nariadil jeho diskreditáciu a podáva trestné oznámenie (8. 3. 2018)
 Minister Kaliňák by mal podať demisiu, oznámili meno náhradníka na jeho funkcii (8. 3. 2018)
 R. KALIŇÁK: Na jednoznačnú výzvu MOSTA-HÍD SMER-SD jednoznačne odpovie (4. 3. 2018)nasledujúci článok >>
Henkel Slovensko rozdelí 47-tisíc eur na podporu seniorov počas pandémie
<< predchádzajúci článok
Daktela sa vstupom na maďarský trh stáva lídrom CEE regiónu s riešením pre kontaktné centrá

Bödör je obeťou politických procesov, podľa Kaliňáka sa obvinenia za rok nikam nepohli - diskusné fórum čitateľov