Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

19. februára 2024

Calzona bude mať údajne ďalší pracovný úväzok, povedie aj tím úradujúceho talianskeho šampióna SSC NeapolTréner slovenskej futbalovej reprezentácie Francesco Calzona bude mať do konca aktuálnej sezóny 2023/2024 s najväčšou pravdepodobnosťou ešte jeden pracovný ...Zdieľať
francesco calzona 676x435 19.2.2024 (SITA.sk) - Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Francesco Calzona bude mať do konca aktuálnej sezóny 2023/2024 s najväčšou pravdepodobnosťou ešte jeden pracovný úväzok.


Ako referuje web football-italia.net s odvolaním sa na novinárov na Apeninskom polostrove, Calzona popri práci trénera národného mužstva SR povedie aj tím úradujúceho talianskeho šampióna SSC Neapol.

Do rokovaní je zapojený aj Hamšík


Calzona by mal podľa uvedeného webu prísť v pondelok do Neapola a ešte v priebehu dňa podpísať kontrakt s „partenopei“. Premiéru na lavičke SSC by mal zažiť v stredajšom úvodnom zápase osemfinále Ligy majstrov 2023/2024 proti FC Barcelona. Do rokovaní medzi Calzonom a neapolským klubom je údajne zapojený aj Marek Hamšík.

Kouč neapolského mužstva


Neapolčanov momentálne vedie Walter Mazzarri. Ten sa stal staronovým koučom neapolského mužstva v novembri, keď nahradil Francúza Rudiho Garciu. Mužstvo bolo v tom čase na 4. priečke v tabuľke, keď na Inter Miláno strácalo desať bodov.

Ani príchod skúseného Mazzarriho však nepriniesol zmenu k lepšiemu a Neapol sa v tabuľke v ostatných týždňoch prepadol čoraz nižšie. Momentálne figuruje na 9. priečke z 36 bodmi a až 27-bodovou stratou na vedúci Inter Miláno.


Zdroj: SITA.sk - Calzona bude mať údajne ďalší pracovný úväzok, povedie aj tím úradujúceho talianskeho šampióna SSC Neapol © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Spečatené! Calzona povedie aj SSC Neapol, ale prioritou musí zostať slovenská reprezentácia
<< predchádzajúci článok
Bývalá svetová jednotka Simona Halepová zažalovala kanadského výrobcu výživových doplnkov, žiada desať miliónov dolárov