Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

01. decembra 2019

Do amerického kina omylom doručili zásielku s ľudským močom, mala smerovať do nemocniceDo kina v americkom meste North Bend v štáte Washington omylom poslali balíček, v ktorom bol ľudský moč. Vedenie zariadenia po obdržaní zásielky s označením "vysoko nákazlivý ľudský materiál" ...Zdieľať
kino

1.12.2019  - Do kina v americkom meste North Bend v štáte Washington omylom poslali balíček, v ktorom bol ľudský moč. Vedenie zariadenia po obdržaní zásielky s označením "vysoko nákazlivý ľudský materiál" nariadilo okamžitú evakuáciu budovy. Prípad sa stal v piatok večer.


Približne o hodinu neskôr zistili, že sa v balíčku nachádza moč, ktorý mali doručiť do nemocnice vzdialenej približne 80 kilometrov. V rámci prevencie odviezli manažéra kina na vyšetrenie. Na miesto prišli aj hasiči a úrady uzatvorili okolité ulice. V sobotu už v kine premietali Ľadové kráľovstvo II.


Zdroj: Webnoviny.sk - Do amerického kina omylom doručili zásielku s ľudským močom, mala smerovať do nemocnice © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Iráne sú pre smog zatovrené školy
<< predchádzajúci článok
Na prvú adventnú nedeľu začína projekt adventných myšlienok

Do amerického kina omylom doručili zásielku s ľudským močom, mala smerovať do nemocnice - diskusné fórum čitateľov