Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

08. decembra 2022

Dôchodcu z Galanty obvinili zo zabitia svojej manželky, telo nebohej ženy sa našlo v kúpeľniaktualizované 8. decembra 2022, 13:37 Polícia obvinila 66-ročného muža zo zločinu zabitia. Galantský vyšetrovateľ vzniesol obvinenie 66-ročnému ...Zdieľať
8.12.2022 (Webnoviny.sk) -


  • aktualizované 8. decembra 2022, 13:37


Polícia obvinila 66-ročného muža zo zločinu zabitia. Galantský vyšetrovateľ vzniesol obvinenie 66-ročnému dôchodcovi, ktorému hrozí za zločin zabitia deväť až 12 rokov odňatia slobody.

Informuje o tom na sociálnej sieti trnavská krajská polícia, podľa ktorej bol muž za zločin týrania na blízkej osobe už v minulosti právoplatne odsúdený, a preto vyšetrovateľ predložil návrh, aby bol obvinený stíhaný väzobne. Do rozhodnutia súdu zostáva muž v cele policajného zaistenia.

K incidentu medzi dvomi osobami došlo v utorok 6. decembra podvečer v činžovom byte v Galante. Polícia po udalosti zadržala aj podozrivú osobu, manžela nebohej 63-ročnej ženy. Prípad bol prvotne nahlásený blízkou rodinou s podozrením na utopenie ženy, po rozsiahlej obhliadke miesta činu boli na tele obeti nájdené stopy po násilí s použitím rôznych predmetov, ktoré boli aj staršieho dáta.

Násilie na ženách je podľa polície porušením ľudských práv a forma diskriminácie žien. Každému prípadu, ktorý súvisí s domácim násilím, preto polícia venuje zvýšenú pozornosť.


Zdroj: Webnoviny.sk - Dôchodcu z Galanty obvinili zo zabitia svojej manželky, telo nebohej ženy sa našlo v kúpeľni © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lipšic vyzýva SIS, aby sa venovala dôležitým aktivitám. Za rok a pol nevybavila dožiadanie prokuratúry v kauze Gorila
<< predchádzajúci článok
Európska únia je nejednotná v názoroch o vstupe Bulharska, Rumunska a Chorvátska do Schengenu, obáva sa nelegálnej migrácie