Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. októbra 2021

Fico o svojom sledovaní:Lipšic a jeho nohsledi sú asi v dôkaznej kríze (video)Z tohto absurdného odpočúvania sa nikto nedozvie nič viac, ako počuje odo mňa na tlačových konferenciách, povedal Fico.Zdieľať
Fico o svojom sledovaní:Lipšic a jeho nohsledi sú asi v dôkaznej kríze (video)

 

Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic a jeho "nohsledi" musia byť v dôkaznej kríze, ak dali sledovať a odpočúvať predsedu opozičnej strany na jeho stretnutiach. Uviedol to predseda Smeru-SD Robert Fico v reakcii na zverejnené videá, ktoré majú pochádzať zo súdom schváleného sledovania.


"S obhajcami nevinných ľudí som sa stretával a budem sa stretávať, aby som mal dostatok informácií pre svoju politickú prácu. Z tohto absurdného odpočúvania sa nikto nedozvie nič viac, ako počuje odo mňa na tlačových konferenciách," povedal Fico. Deklaruje, že bude naďalej pracovať na dokázaní neviny obvinených nominantov opozície a osôb spojených s opozíciou.

Tento deň je podľa Fica len potvrdením, že demokracia a právny štát sú na Slovensku "v totálnom rozvrate". "Rok a pol hovorím o zneužívaní trestného práva na boj s opozíciou. Rok a pol tvrdím, že vo väzbe sedia nevinní ľudia. Je to moja legitímna politická agenda, ktorá sa potvrdzuje každým dňom," skonštatoval.

Prokuratúra v pondelok informovala, že dozorový prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry doplnil svoj návrh na predĺženie väzby obvinených v rámci akcie Očistec o obrazovo-zvukové záznamy. Tie majú potvrdzovať snahy viacerých osôb z prostredia politiky, podnikania a advokácie ovplyvňovať trestné stíhania najzávažnejších trestných káuz.

Portál aktuality.sk neskôr zverejnil videá, na ktorých majú byť zaznamenané stretnutia Fica, exministra vnútra Roberta Kaliňáka, obhajcu obvineného bývalého policajného prezidenta Tibora G. Mareka Paru, podnikateľa Miroslava Bödöra a syna Tibora G.

 

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Ministrom financií nemôže byť daňový podvodník či ministerkou kultúry rómska rasistka, hromží Fico po neschválení mimoriadnej schôdze (video) (21. 4. 2021)
 Smer-SD chce iniciovať referendum o predčasných parlamentných voľbách (11. 11. 2020)
 Lučanský je rozhorčený z chyby elitného tímu, komunikáciou Vadala – Trošková sa budú zaoberať (14. 5. 2020)
 POLÍCIA OBVINILA PREDSEDU SMERU-SD ROBERTA F. (5. 12. 2019)
 VIDEO: R. Fico: M. Mazurek povedal to, čo si myslí takmer celý národ (5. 9. 2019)
 Vyhlásenie predsedu strany SMER-SD Roberta Fica: Robert Fico vyhlásil, že vo veci možného vydierania prezidenta Andreja Kisku je pripravený okamžite vypovedať. (26. 2. 2019)
 R. Fico odmieta, že by sa poznal s A. Vadalom (20. 2. 2019)
 Fico telefonoval v roku 2012 s Vadalom, tvrdí talianska prokuratúra (20. 2. 2019)
 VIDEO: R. Fico sa nezúčastní na voľbe kandidátov na ústavných sudcov (23. 1. 2019)
 Ficov odkaz strane SaS: Šňupajte menej (19. 10. 2016)nasledujúci článok >>
Odborári zo zväzu KOVO pôjdu protestovať pred parlament, zamestnanci podľa nich prežívajú na hranici chudoby
<< predchádzajúci článok
Česká vláda zvažuje sprísnenie opatrení, pri zamestnancoch možno zavedú podobný princíp ako Taliani

Fico o svojom sledovaní:Lipšic a jeho nohsledi sú asi v dôkaznej kríze (video) - diskusné fórum čitateľov