Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

04. novembra 2009

Mirovi Jarošovi doviezli do klipu kamión mušlí z ChorvátskaKamión kameňov a mušlí doviezli z Chorvátska na nakrúcanie videoklipu ku skladbe Na dne mora, ktorú naspievali Miro Jaroš a Petra Humeňanská.Zdieľať
Nakrúcanie v prvý deň viac trvalo ako desať hodín, ďalšie filmovacie dni sa ešte plánujú. Na nakrúcanie videoklipu ku skladbe Na dne mora, ktorú naspievali Miro Jaroš a Petra Humeňanská, doviezli kamión kameňov a mušlí z Chorvátska. Ako povedal Miro Jaroš pre agentúru SITA, išlo im o predstavu, že sa príbeh skutočne odohráva na morskom dne. "Bolo celkom zábavné sledovať, ako sme ich potom vynášali na prvé poschodie priestoru, kde sa klip točil. Na obraze to vyzeralo ako skutočné morské dno," opísal atmosféru nakrúcania.

Výrobe videoklipu, ktorý vzniká v štúdiu Oreo, predchádzal mesiac príprav. Koncept pripravili Štefan Lelovič a Martin Hudák. Nakrúcanie v prvý deň trvalo viac ako desať hodín, ďalšie filmovacie dni sa ešte plánujú. Na pľaci sa striedalo množstvo rekvizitárov, dizajnérov, štylistov či make-up artistov. Celý výrobný tím viedol producent a režisér klipu Martin Hudák. Hlavným kameramanom bol Štefan Lelovič. Okrem Jaroša a Humeňanskej sa v klipe objaví aj perkusionista z Afriky, huslista či klavirista hrajúci na rozpadajúcom sa klavíri. V týchto dňoch sa rozbehli aj zložité postprodukčné práce, ktorých 3D grafickým supervízorom je Tomáš Karásek. Časť "podvodného sveta" vytvárajú aj spriaznení grafici a animátori v USA.

"Atmosféra pri tvorení klipu bola uvoľnená, všetko bolo dobre pripravené a išlo hladko. Akurát nám zhorelo jedno svetlo, ktoré nám zadymilo scénu, ale osvetľovači to dali rýchlo do poriadku. Z natáčacieho dňa mám dobrý pocit, bavila som sa," prezradila Petra, ktorá v dlhých bielych šatách vo videu pripomína morskú vílu.

(SITA)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Miro Jaroš bude mať zrejme najdrahší videoklip na Slovensku (26. 10. 2009)
 Miro Jaroš nakrútil videoklip k skladbe Čierne písmená (16. 4. 2009)
 Miro Jaroš dnes vydáva singel Čierne písmená (13. 2. 2009)
 Ku Katke sa nasťahoval ďalší muž (30. 12. 2005)nasledujúci článok >>
Pripravte sa na zimu skôr, než príde prvý sneh
<< predchádzajúci článok
Program Loď – Divadlo v podpalubí november 2009

Mirovi Jarošovi doviezli do klipu kamión mušlí z Chorvátska - diskusné fórum čitateľov