Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

13. februára 2009

Miro Jaroš dnes vydáva singel Čierne písmenáSlovenský spevák Miro Jaroš vydáva dnes, v piatok trinásteho, nový singel Čierne písmená.Zdieľať
Pieseň sa nachádza pod názvom Príliš čierne písmená na jeho zatiaľ poslednom albume Tlaková níž, ktorý vyšiel vlani v marci. Rozhodol sa ju však upraviť, pretože v pôvodnej verzii nebola vhodná pre rádiá. Singel nahral v novembri v prešovskom Štúdiu 7. "Keď som sa necítil dobre, spisoval som si všetky svoje pocity na papier. Nakoniec z toho vznikol text tejto pesničky. Ako sme ju dokončili, všetko zlé zo mňa opadlo a zostalo to v nahrávke,“ prezradil o vzniku skladby Jaroš. Čiernym písmenám vraj pridal viac pestrých farieb, ktoré prinášajú nádej na lepšie dni.

K štvrtému singlu z albumu Tlaková níž vznikla i špeciálna internetová stránka www.ciernepismena.sk, na ktorej sa nachádzajú informácie o piesni, krátka video upútavka, video z nahrávania a súťaže. Onedlho Jaroš dokončí i videoklip. Sám si napísal scenár a vybral účinkujúcich. "Bola to pre mňa nová skúsenosť, pri nakrúcaní som mal zimomriavky a prežíval som tie ľudské príbehy spolu s ľuďmi," povedal o videoklipe, ktorý sa na obrazovkách objaví ešte tento mesiac. Singlové CD obsahuje šesť verzií piesne Čierne písmená, ktoré remixovali Róbert Burian, Jakub „Waxtime“ Laca a Vlado „Randy“ Gnepa.

Agentúru SITA informoval Gabriel Drenka z EMI Slovakia.

(SITA)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
P. Gabriel na udeľovaní cien nevystúpi, môžu za to producenti
<< predchádzajúci článok
Festival Jeden svet si pripomenie 20. výročie pádu komunizmu

Miro Jaroš dnes vydáva singel Čierne písmená - diskusné fórum čitateľov