Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. mája 2023

Prezidentka Čaputová sa stretne s lídrami parlamentných strán, prerokujú vládu odborníkovPrezidentka Zuzana Čaputová sa v stredu stretne s lídrami parlamentných strán, aby s nimi prerokovala pripravovanú vládu odborníkov. Stretnutia so zástupcami politických ...Zdieľať
c1a0598 676x451 10.5.2023  - Prezidentka Zuzana Čaputová sa v stredu stretne s lídrami parlamentných strán, aby s nimi prerokovala pripravovanú vládu odborníkov. Stretnutia so zástupcami politických strán budú bez prítomnosti médií.


Kancelária prezidentky zároveň informovala, že zoznamy mien kandidátov na ministerstvá vo vláde odborníkov, ktoré sa objavujú v médiách, neboli potvrdené prezidentskou kanceláriou a obsahujú aj mená, o ktorých sa vo vláde neuvažuje.

Predseda SaS Richard Sulík vyzval Roberta Fica, aby sa ospravedlnil prezidentke Zuzane Čaputovej za verejné útoky. Sulík píše, že SaS stojí za prezidentkou, a Fico podľa neho denne prekračuje mantinely. „V ľuďoch cez bludy živí nenávisť, ktorá, bohužiaľ, vedie až k vyhrážkam smrti smerom k rodine prezidentky.“


Zdroj: SITA.sk - Prezidentka Čaputová sa stretne s lídrami parlamentných strán, prerokujú vládu odborníkov © SITA Všetky práva vyhradené.


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Nadpolovičná väčšina je s prácou prezidentky Čaputovej spokojná. Najmenej sú to sympatizanti Smeru, Hlasu a Republiky (11. 4. 2023)
 Čaputová dostane v Nemecku ďalšie ocenenie: Cenu cisára Otta (26. 1. 2023)
 Prezidentka darovala na audiencii pápežovi Františkovi obraz, vianočné ozdoby aj tradičné sviatočné pečivo (foto) (10. 12. 2022)
 Prezidentka Čaputová dostala Cenu za demokraciu Madeleine Albrightovej (7. 12. 2022)
 CELÉ ZNENIE: Správa prezidentky SR Zuzany Čaputovej o stave republiky (29. 11. 2022)
 Čaputová o stave republiky: Chudoba sa prehlbuje, môže to viesť k radikalizácii (29. 11. 2022)
 Prezidentka Čaputová vrátila parlamentu Matovičov prorodinný balíček (video) (7. 6. 2022)
 Čaputová: Ruský režim vedie vojnu proti hodnotám (2. 6. 2022)
 Čaputová vyzvala v ruštine ruských vojakov a veliteľov, aby ukončili vojnu (video) (26. 4. 2022)
 Čaputová: Veľký piatok je pripomienkou, aby sa ľudia nedívali na svet cez predsudky či zjednodušovanie (15. 4. 2022)nasledujúci článok >>
SNS podpísala s Jednotou dôchodcov memorandum o spolupráci, chce presadzovať ich záujmy a vyššie dôchodky
<< predchádzajúci článok
Strelci ruskej armády ušli z Bachmutu, vojaci sú aj v zajatí