Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2017

Škorpión - ročný horoskop na rok 2017Škorpión - Horoskopy na rok 2017. Horoskop na rok 2017 Škorpiónom predpovedá, že by ste mali aj cez to, že vás čakajú vzostupy i pády, zostať za každú cenu plní optimizmu a dobrej nálady. Čím viac uvoľnenejšie a menej vystresovaní budete, tým je väčšia pravdepodobnosť, že uspejete.Zdieľať
Horoskop na rok 2017 - Škorpión (24.10.-22.11.)

Berte veci tak, ako sú a k ako takým k nim tiež pristupujte. Buďte starostliví a snažte sa byť originálna. Skúste toho čo najviac stihnúť, ale to v žiadnom prípade neznamená, že musíte konať rýchlo. Neponáhľajte. Jedine tak dosiahnete toľko vytúženého úspechu. Škorpióny by mali v roku 2017 vyskúšať čo najviac nových vecí. Čím viac toho zvládnete, tým zaujímavejšie a vzrušujúce život budete mať.

KARIÉRA

Ak budete chcieť byť v roku 2017 úspešní tak, ako ste zvyknutí, budete musieť pravdepodobne pracovať oveľa tvrdšie, než v uplynulých rokoch. Nebojte sa ale, že by vaše usilovná práca zostala bez odmeny! Nezabudnite na to, že je potrebné byť za všetkých okolností vo vašej práci skutočnými profesionálmi. Úspešne dokážete splniť všetko, čo sa od vás očakáva a dokonca zvládnete aj nejakú prácu navyše. Ak ku všetkému dokážete byť ešte naviac láskaví a ústretoví ku svojim nadriadeným a kolegom, potom je vaša šanca na úspech takmer zaručená!

LÁSKA

Rok 2017 praje pripraveným, a slobodní Škorpióny budú pripravení na jednotku s hviezdičkou. Ak totiž práve nie ste zadaní, potom je rok 2017 ideálnym rokom pre hľadanie a tiež nachádzanie naozajstnej lásky. Jediné, čo pre to budete musieť urobiť, je vystúpenie z bezpečnej zóny známeho prostredia a pohodlie. Skúšajte nové veci, navštívte nové miesta a skúste šťastie tiež v internetovej zoznamke. Nebuďte príliš tajomní a stavte na úprimnosť, či už to obnáša oznámení akokoľvek zvláštnych tajomstvo. Ak partnera máte, potom sa snažte byť v roku 2017 k svojmu náprotivku otvorenejší. Nezabúdajte na kompromisy, a uistite sa tiež, že aj váš partner chápe vaše potreby, rovnako tak, ako vy tie jeho.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Strelec - ročný horoskop na rok 2017
<< predchádzajúci článok
Váhy - ročný horoskop na rok 2017

Škorpión - ročný horoskop na rok 2017 - diskusné fórum čitateľov