Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2017

Strelec - ročný horoskop na rok 2017Strelec - Horoskopy na rok 2017. Strelci by mali byť v roku 2017 veľmi ostražití. Tempo, s akým bude celý rok plynúť, sa bude striedavo zvyšovať a znižovať. Je preto nevyhnutné, aby ste mali na pamäti, že musíte odpočívať zakaždým, keď to je aspoň trošku možné.Zdieľať
Horoskop na rok 2017 - Strelec (23.11.-21.12.)

Stres, únava a frustrácie vám v žiadnom prípade v ničom nepomôžu. Ak sa naučíte sa svojou energiou pracovať dobre, a budete vedieť rovnako tak ako tvrdo pracovať, tiež odpočívať, bude pre vás rok 2017 pravdepodobne prevratným. Ak budete potrebovať dovolenku na zotavenie, potom si ju urobte. Buďte láskaví k svojim priateľom a rodine. Nezaťažujte svoju myseľ a telo viac, ako môžete sami zvládnuť. Vy sami musíte poznať svoje vlastné limity a podľa nich stanoviť najvyššie možné ciele, niektorých budete schopní dosiahnuť. Len vy sami rozhodnete, ako veľmi úspešný pre vás rok 2017 bude.

KARIÉRA

Horoskop na rok 2017 Strelcom naznačuje, že bude práca o niečo náročnejšie, než bola v minulých rokoch. Snaha dotiahnuť veľký projekt do konca vám zaberie väčšinu vášho času, a vezme vám veľkú časť vašej pozornosti. Sústreďte sa na to, aby ste mohli vášho cieľa dosiahnuť. Cez to všetko nedovoľte, aby vás stres a pracovné vyťaženie vyradili z hry. Hoci je veľmi pravdepodobné, že budete väčšinu roka nadmerne pracovne vyťažení, rovnako tak je pravdepodobné, že vám príde do cesty úplne nová pracovná ponuka, či už vo vašom súčasnom zamestnaní, podnikania, alebo z úplne nového, nečakaného zdroja. Uistite sa, že urobíte všetko preto, aby ste boli ku svojim kolegom aj nadriadeným zhovievaví, a láskaví. Ak si totiž zachováte čo najpokojnejšie a najpriateľskejší prístup, oplatí sa vám vaše snahy do budúcnosti.

LÁSKA

Horoskop na rok 2017 Strelcom predpovedá, že bude ich silnú mentálnu energiu sprevádzať po celý rok nemenej silnejšie emócie. Aj keď to môže skomplikovať niektoré pracovné rozhodovaní, vo veciach lásky budú vaše emotívny nálady vítané. Nasledujte svoje srdce a nenechajte sa odradiť ničím, čo by vás mohlo zviesť z cesty. Prišiel čas prestať plánovať a začať konať! Nebojte sa byť spontánny. Môže sa stať, že sa zamilujete do niekoho, kto už vo vašom živote predtým bol, ale z nejakého dôvodu zasa odišiel. Možno nie je úplne zlý nápad skúsiť dať ešte jednu šancu vášmu bývalému priateľovi. Ak ste zadaní, uvoľnite sa a prekvapte svojho partnera niečím výnimočným!

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kozorožec - ročný horoskop na rok 2017
<< predchádzajúci článok
Škorpión - ročný horoskop na rok 2017

Strelec - ročný horoskop na rok 2017 - diskusné fórum čitateľov